Reklama
avatar usera

autorGdzieZjesc.info

Dzień Rodziny w Royal Wilanów

data dodania: 2017.07.20 | data edycji: 2017.07.20
Informacja prasowa
Warszawa, lipiec 2017 r.

Dzień Rodziny w Royal Wilanów

Szykuje się kolejne wielkie rodzinne wydarzenie w Wilanowie. W najbliższą sobotę, 22 lipca, w Royal Wilanów odbędzie się Dzień Rodziny, pełen atrakcji dla dzieci, mamy i taty.

Royal Wilanów, ulubione miejsce spotkań mieszkańców Wilanowa, zaprasza na wspólne rodzinne świętowanie w sobotę, 22 lipca. Od 12:00 do 16:00 na terenach rekreacyjnych wokół budynku odbędzie się Dzień Rodziny. Każdy członek rodziny znajdzie tego dnia dla siebie coś ciekawego.

Dzieci będą mogły wziąć udział w organizowanym przez Legię Warszawa treningu Legia Tenis, wyjątkowych warsztatach kreatywnych przygotowanych przez Centrum Kultury Wilanów. Artis Wellness Club zaprasza na zajęcia w godzinach 12.30 – 13.30 CROSS FIT, Ladies First Training trening, 14.00– 15.00, 15:00-15:30 Family Training. Klub The LitteGym zajmie się ćwiczeniami dla najmłodszych.  Nie zabraknie też dmuchanych zjeżdżalni, waty cukrowej i konkursów dla najmłodszych.

Aktywni rodzice będą mieli możliwość przyłączenia się do Kolarskiego Treningu przygotowanego przez Legia Cycling Club. Kolarze wystartują spod sklepu Adventure Sports w Royal Wilanów o 10:30 i przejadą piękną trasą przez Wilanów i Gassy. Nie będzie to jedyna sportowa atrakcja – Nike ForPro w swoim salonie da możliwość stworzenia własnej koszulki z unikalnym wzorem, a Krakowski Kredens w tym dniu zaoferuje rabat 10% na zakupy. Tap It Up Performing Arts School z miłości do stepowania zapraszają w godzinach 13:30 – na występy dzieciaków w trzech rundach, a o 14:00 – na pokaz stepowania w wykonaniu założycieli grupy. Dla wszystkich chętnych zostaną przeprowadzone warsztaty stepowania.


Przygotowane też będą słodkie przekąski. Będzie można rodzinnie dekorować pyszne donuty od Dunkin' Donuts i przekonać się co Cook Story planuje w swoim lokalu, który niedługo będzie otwarty w Royal Wilanów. 
Oczywiście do Royal Wilanów na rodzinne wyjścia można wybierać się codziennie. Dla wszystkich chętnych dostępne są boiska do siatkówki plażowej i koszykówki, mini-boiska do piłki nożnej, ścianki wspinaczkowe, trampoliny i zielona przestrzeń z leżakami.

Komentarze

Pozostałe artykuły