Reklama
avatar usera

autorGdzieZjesc.info

Autentyczna kuchnia indyjska w sercu Warszawy – poznajcie Bollywood Lougne.

data dodania: 2017.03.07 | data edycji: 2017.03.09 15:15:28

Choć pierwszy lokal Bollywood Lounge powstał 8 lat temu, w lokalizacji w samym sercu Warszawy działa od 2014 roku i słynie z doskonałej i autentycznej kuchni indyjskiej na wysokim poziomie oraz świetnych wydarzeń muzycznych z oprawie nie tylko indyjskiej, ale dobieranej do potrzeb i zadowalającej gości. Jeśli jeszcze nie odwiedziliście tego miejsca, koniecznie sprawdźcie, dlaczego warto.

Początki Bollywood Lounge
Pierwszy lokal Bollywood Lounge powstał 2009 roku przy ulicy Przeskok. Był pomysłem braci bliźniaków Neeraj i Nisshan Dutt, hindusów mieszkających w Polsce od 2001 roku. Obaj są znanymi w  środowisku DJ-ami, ale ich zamierzenia były całkiem inne – chcieli stworzyć lokal, który zapozna ludzi z kulturą i kuchnią Indii.

W 2014 roku Bollywood Lounge zmienił swoją lokalizację i do dziś znajduje się na jednej z najciekawszych ulic Warszawy – Nowy Świat – pod numerem 58. Zmian zaszło wiele, w przeciwieństwie do poprzedniej lokalizacji – właściciele postawili na podniesienie jakości i standardu, gdyż w obecnym czasie dość niszowa kuchnia indyjska potrzebowała wzbogaconej oprawy.

Doświadczenie i jakość przede wszystkim

Postawiono na doświadczenie, dlatego lokal prowadzony jest przez Sebastiana Mikulskiego, który Warszawską gastronomię zna od A do Z, a wcześniej prowadził kilka znanych warszawskich lokali. Za doświadczeniem poszła jakość oraz standard, które w dzisiejszych czasach mają ogromne znaczenie.

Indie na talerzu… i nie tylko!

Bollywood Lounge okazuje się być niepisanym wyznacznikiem trendów w kuchni indyjskiej. O jakość dań dbają kucharze z Indii, koktajli – najlepsi barmani, a równie ciekawym jak i popularnym produktem którym możemy się poszczycić, jest Hookah znana w Polsce jako sheesha. W roku 2016 Bollywood Lounge został wyróżniony przez międzynarodowy magazyn Insider, jako najlepsze miejsce w Polsce w którym podaje się ten obecnie bardzo popularny produkt.

Bollywood Lounge serwuje dania z regionu Delhi. Nasi kucharze pochodzą właśnie z tych okolic i przekładają swoją kulinarną kulturę na talerze w Warszawie.

Dzieje się!
Dodatkową atrakcją jaką posiadamy w tej lokalizacji jest klub muzyczny na poziomie -1 Bollywood Club & Lounge który działa od wtorku do niedzieli z ciekawą ofertą wydarzeń muzycznych.
W każdy wtorek organizujemy cykl koncertów „Live_Akustycznie”, podczas których występują między innymi młodzi artyści biorący udział w takich programach jak Must be the music, The Voice of Poland.

Możecie spotkać tu Michała Grobelnego (również znany z programu „Twoja twarz brzmi znajomo”), Jagodę Kret, Marcina Czyżewskiego, Olgę Barej, Edytę Strzycką, jak również świetne bandy „HabiArJan” ze swoją muzyką ormiańską czy „Beerose” z Moniką Wiśniewską. Czwartki piątki i soboty zarezerwowane są dla imprez typowo klubowych jak Latino, Disco, Queen of Bollywood, What a night to be Black czy Kizomba. Niedzielne wieczory to świetna zabawa na Karaoke. Cały tydzień natomiast obfituje w ciekawe oferty i promocje aby móc pysznie i niedrogo spróbować kultury kulinarnej Indii.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o tym lokalu znajdziesz klikając TUTAJ.

Bollywood Lounge
ul. Nowy Świat 58,
00-363 Warszawa
tel: (22) 827 02 83

Komentarze

Pozostałe artykuły