" />

Zajazd Hajduk Lublin

Reklama

3.3

Średnia ocena

Zajazd Hajduk

Nr 8 z 8 lokali w kategorii: Restauracje , Lublin

Średnia ocena:  3.3 (2 recenzje, 36 głosów)

Dodaj recenzję Zobacz 2 recenzje

Informacje - Zajazd Hajduk

Droga Męczenników Majdanka 177 i 179,
20-325 Lublin
tel: 785 125 125

Opis - Zajazd Hajduk

Witamy w Karczmie Tadami gdzie każdy może poczuć prawdziwą góralską atmosferę! Charakter kuchni Tadami to unikalne połączenie smaków z kuchni staropolskiej z elementami kuchni podhalańskiej i ogólnoświatowej. Karczma Tadami to nie tylko restauracja z wyśmienitymi przysmakami.

Recenzje - Zajazd Hajduk

Dodaj recenzję
 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 5

  Ceny 5

  A ja polecam Autor: Gość napisał(a) dnia 2017-05-23 17:24:31 Data wizyty: 2017-05-23 17:00 Chyba byliśmy na innych komuniach. Ja też organizowałem córce komunię w tę niedzielę i naszym gościom bardzo się podobało. Jedzenie bardzo im smakowało. Obsługa biegała jak w ukropie, żeby wszystko było ok. A może sałatka zaszkodziła. Niektórzy widziałem nie mogli się powstrzymać od mocnych trunków, nawet na komunii.
  A wszystkie "techniczne" sprawy można było ustalić sobie przed uroczystością. Pełna współpraca.
  I w poprzednim tygodniu znajomi mieli komunię i są bardzo zadowoleni. Najgorzej jak się ma same wymagania. Czasami wystarczy też być człowiekiem i trochę chcieć. To dużo nie kosztuje.

 • avatar usera

  Jedzenie 1

  Wystrój 1

  Obsługa 1

  Ceny 2

  Nie polecam Autor: Gość napisał(a) dnia 2017-05-22 23:41:07 Data wizyty: 2017-05-21 12:00 Jesteśmy ogromnie zawiedzeni !!! Jedzenie przeciętne :( Menu które otrzymaliśmy okazało się starym wiec w rzeczywistości zamiast kolorowych szaszłyków na czerwonym ryżu był barszcz :( ale szefostwo nie uznało tego za problem. Z obiecanych 6 różnych ciast były tylko 3 i napewno nie najlepsze w Lublinie jak nas przekonywano NIE !!! I tak całą imprezę przepraszamy za to, przepraszamy za tamto .... ale nie było im przykro ! Zadzwoniłam we wrześniu i zapytałam czy byłoby miejsce na komunie Pani powiedziała tak mamy miejsce nie ma problemu a w niedziele usłyszałam ze błagałam o miejsce i ulitowali się nade mną wiec powinnam być wdzięczna za to co miałam i jak zostaliśmy obsłużeni bo jako ostatni zrobiliśmy rezerwacje.
  Zostaliśmy oszukani i obrażeni a właściciel nawet wybiegł za moim mężem z restauracji wykrzykują co o nas sądzi.
  nie polecamy !!!

Dodaj recenzję
Powrót na stronę główną