" />

Dworek Staropolski Lublin

Reklama

2.6

Średnia ocena

Dworek Staropolski

Nr 6 z 8 lokali w kategorii: Restauracje staropolskie, Lublin

Średnia ocena:  2.6 (2 recenzje, 42 głosy)

Dodaj recenzję Zobacz 2 recenzje

Informacje - Dworek Staropolski

Opis - Dworek Staropolski

Nasza kuchnia, w stylu Staropolskim, opiera się na świeżych, regionalnych produktach, z których układamy naszą kartę dań. Staramy się znaleźć takie owoce i warzywa, które urzekną Was smakiem.

Recenzje - Dworek Staropolski

Dodaj recenzję
 • avatar usera

  Jedzenie 1

  Wystrój 1

  Obsługa 1

  Ceny 1

  zdecydowanie odradzam Autor: Gość napisał(a) dnia 2015-09-13 05:02:27 Data wizyty: 2015-05-24 00:00 Zdecydowanie przestrzegam przed wizytą w tym lokalu. Organizowaliśmy tam rodzinne przyjęcie. Mogę to podsumować krótko: wstyd i żenada. Jedzenie paskudne, trudne do przełknięcia. To, co stało na stołach raczej odpychało swoim wyglądem niż zachęcało do jedzenia, Wstydziliśmy się mówić gościom, żeby się częstowali. Ponadto wszystko było inaczej niż ustalaliśmy, zrobione byle jak. Oprócz tego wszędzie kurz i brud. Obsługa jak w komunistycznej knajpie. Pan chyba pracuje tam za karę, uśmiechał się, a co, ale problemu w zgłaszanych przez nas uwagach nie widział. Nie omieszkał za to rzucić kąśliwej uwagi co do hałaśliwości dzieci (było głośno, bo jak ma być przy dziesięciorgu żywych dzieciakach). Pan chyba pomylił prace w restauracji z zakładem pogrzebowym. Właściciel też jakoś nie przejął się naszym niezadowoleniem, podsumował sprawę "no trudno". Więc radzę, omijajcie ten lokal. Może ceny niższe niż u konkurencji, ale są to pieniądze wyrzucone w błoto. Kameralny nastrój to dworek ma tylko na zdjęciach, na żywo wygląda zdecydowanie gorzej.

 • avatar usera

  Jedzenie 3

  Wystrój b/d

  Obsługa 1

  Ceny 2

  nie polecam Autor: Gość napisał(a) dnia 2014-12-17 21:37:05 Data wizyty: 2014-12-12 00:00 W ostatnich dniach miałem nieprzyjemność być gościem Dworku Staropolskiego. Była to moja pierwsza i niestety ostatnia wizyta w tym lokalu. Nie polecam nikomu. Dają radę niestety wyłącznie na odcinku kuchni. I na tym się kończą pozytywy. Jakość obsługi gości na poziomie podłogi. Panowie kelnerzy nawet nie starają się ukryć, że klienci im przeszkadzają. Traktują klientów jak zło konieczne. Rzadko publikuję w internecie opinie, ale też żadko można się spotkać z takim brakiem profesjonalizmu. Gorąco nie polecam nikomu.

Dodaj recenzję
Powrót na stronę główną