Reklama
obrazek

Goście coraz chętniej odwiedzają dobre restauracje ukraińskie w Krakowie. To kuchnia w pewien sposób nam bliska, ale dania ukraińskie warto poznać bliżej, dlatego przedstawiamy Wam najlepsze restauracje z kuchnią ukraińską Kraków.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Krakowie, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Kraków - Stare Miasto 1

Średnia ocena:  4.5 (25 recenzji, 55 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój4.6

Obsługa4.9

Ceny4.9

ul. Grodzka 21,
31-002 Kraków
tel: (12) 421 92 94 w. 25

Godziny otwarcia:

Okolica: Wawel, Kościół św. Andrzeja, Kościół św. Piotra i Paw, trakt królewski, Wawel, Muzeum Archidieciezjalne
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 60 zł
Ilość miejsc przy stolikach: 60
Specjalność lokalu: żarke i barszcz ukraiński

Opis

Restauracja „Smak Ukraiński” przez 25 lat miała przyjemność gościć Państwa u stóp Wawelu, przy ulicy Kanoniczej 15. Tradycyjną kuchnię i niepowtarzalny klimat znajdą Państwo obecnie pod naszym nowym adresem, nieopodal Placu Wszystkich Świętych ­- przy ulicy Grodzkiej 21.

Nowe wnętrza ulokowaliśmy w urokliwej, zabytkowej kamienicy, której historia sięga średniowiecza. Komfortowe sale, klimatyzowane piwnice i kameralny ogródek letni- to wszystko utrzymaliśmy w starej, sprawdzonej konwencji. Zadbaliśmy o to, aby w lokalu nie zabrakło miejsca na rodzinne uroczystości i uczty dla zorganizowanych grup.

W naszej restauracji poczujecie Państwo klimat prawdziwej Ukrainy.
Unikalne wnętrza, wspaniała, rodzinna atmosfera i regionalny wystrój sprawią, że każde danie smakować będzie wyjątkowo. Zarówno smak naszych potraw jak i tradycyjny wystrój lokalu sprawią, że poczujecie się Państwo jak w przytulnej restauracji w samym sercu Lwowa.