4.6

Średnia ocena

Średnia ocena:  4.6 (14 recenzji, 22 głosy)

Dodaj recenzję Zobacz 14 recenzji

Informacje - Buddha Restaurant & Catering

ul. Drzymaly 9/2 ,
40-059 Katowice
tel: 726 111 222
Wyślij dane smsem

Godziny otwarcia:

Okolica: Plac Andrzeja, Wojewódzki Urząd Pracy, plac Miarki, Dworzec Główny PKP
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 40-80
Ilość miejsc przy stolikach: 40 osób
Specjalność lokalu: oryginalne indyjskie i tajskie jedzenie

Opis - Buddha Restaurant & Catering

Eleganckie wnętrza, wysmakowane dania, bogactwo barw i kolorów, niesamowite aromaty -  to znak rozpoznawczy Restauracji Buddha. To najwyższej klasy restauracja indyjska, która swoje menu kieruje do smakoszy o szerokich horyzontach kulinarnych, gotowych zafascynować się międzynarodową kuchnią autorską i nie obawiających skosztowania potraw bogatych w aromatyczne przyprawy.

Nasza restauracja indyjska proponuje kompilacje dań, w których pierwsze skrzypce odgrywają kuchnia indyjska i tajska. Po połączeniu tych wyjątkowych smaków powstaje oryginalna orientalna kuchnia, w której można odczuć mozaikę smaków.

Tajska kuchnia, w której dominuje zasada pięciu smaków - słodyczy, ostrości, goryczy, kwaśności i słoności. Bazuje na różnorodności ziół i przypraw, owocach morza i kokosie. Kuchnia indyjska ceni sobie z kolei, świeże i naturalne składniki doprawione aromatycznymi przyprawami takimi jak: imbir, czarnuszka, kurkuma, szafran, czosnek czy chili. W połączeniu powstaje orientalna kuchnia składająca się z wielu różnorodnych, smacznych i kolorowych dań, takich jak Panner Pakora, Samosa, Chicken Tikka czy Masala.

Nasi kelnerzy doradzą Państwu, jakie wina dobrać do danej potrawy, a szeroki asortyment naszych trunków zadowoli każdego naszego gościa. Restauracja indyjska proponuje również wyśmienitą kuchnię w porze lunchu oraz catering.

Zapraszamy 7 dni w tygodniu od godziny 12:00 do ostatniego gościa.
Gwarantujemy darmową dostawę jedzenia do klienta.

Recenzje - Buddha Restaurant & Catering

Dodaj recenzję

Dyskusja na forum - Buddha Restaurant & Catering

Podyskutuj o tym lokalu na naszym forum!

Dodaj opinię na forum
Powrót na stronę główną