12345 Restauracja Street, Śródmieście, Warszawa - GdzieZjesc.info - Restauracja Warszawa Śródmieście, Arkadia, Dworzec Gdański, Rondo Radosława

4.6

Średnia ocena

Średnia ocena:  4.6 (1 recenzję, 3 głosy)

Dodaj recenzję Zobacz 1 recenzję

Informacje - Street

Aleja Jana Pawła II 82,
00-175 Warszawa
tel: (22) 331 25 22
Wyślij dane smsem

Godziny otwarcia:

Okolica: Arkadia, Dworzec Gdański, Rondo Radosława

Opis - Street

Street - pierwsza racingowa restauracja w Polsce mieści się właśnie w Arkadii. Specyficzne wnętrze, w którym widać wyraźne inspiracje i fascynację motoryzacją oraz bogata karta dań kuchni śródziemnomorskiej zdobyły już wielu amatorów, smakoszy znakomitych dań polskich, włoskich i hiszpańskich. Swój apetyt, mały i duży głód, zaspokoją tutaj wielbiciele hiszpańskiej zupy gazpacho, aromatycznych tortillas, burritos i enchildas oraz ci, którym najbardziej smakują włoskie pasty, pyszne naleśniki, pierogi oraz dania mięsne - fajitas, shoarma i wiele innych propozycji. Nie brakuje również smacznych deserów, koktajli, kawy i karty alkoholi. Restauracja Street w Arkadii to idealne miejsce dla pogodnych, dynamicznych osób, które świetnie czują się w samochodowym wnętrzu, nad solidną porcją obiadową, zdrową sałatką albo daniem z owoców morza.

Unikalny wystrój oraz bardzo bogate i różnorodne menu to główne atuty wyróżniające restaurację Street. 
22 sałatki, 18 rodzajów past, 21 dań głównych, naleśniki, pierogi i bardzo szeroki wybór przystawek i przekąsek, a do tego desery oraz dania sezonowe to tylko część ogromnej karty dań.
 
Ogródek na świeżym powietrzu przy samej fontannie umila czas w lecie, a śmieszne filmy, mecze i wyścigi F1 dostarczają świetnej rozrywki o każdej porze roku. 

Staramy się oferować dobre i niedrogie jedzenie, np. Lunch (12.00-16.00) kosztuje 13 i 15 zł, a zupa tylko 4,50 zł. Reszta dań z karty także nie jest droga, a porcje są duże, więc na pewno nikt nie wyjdzie głodny!

Dyskusja na forum - Street

Podyskutuj o tym lokalu na naszym forum!

Dodaj opinię na forum
Powrót na stronę główną