Pierre Bistro Warszawa Śródmieście

4.0

Średnia ocena

Pierre Bistro

Nr 1 z 9 lokali w kategorii: Restauracje francuskie, Warszawa

Średnia ocena:  4.0 (2 recenzje, 5 głosów)

Dodaj recenzję Dodaj recenzję Zobacz 2 recenzje

Informacje - Pierre Bistro

Plac Trzech Krzyży 3,
00-535 Warszawa
tel: 539 698 057

Godziny otwarcia:

Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 70
Ilość miejsc przy stolikach: 40
Specjalność lokalu: własna pierkania, bajgle, bagietki, kanapki z całego świata, zestawy lunchowe, wina i coś do wina

Opis - Pierre Bistro

PIERRE BAGUETTE & WINE
W miejscu gdzie główne ulice stolicy łączy Plac Trzech Krzyży, wyłania się witryna PIERRE BAGUETTE & WINE, w którym wszystko kręci się wokół idei przyjemności.

Historia zaczyna się od wczesnych godzin, gdy miasto budzi się do życia, my wyjmujemy z pieca pierwsze bochenki chleba, bagietki i croissanty, a na całej ulicy roznosi się zapach wypieków. Każdego witamy szczerym uśmiechem i pragniemy, by PIERRA odwiedzali wszyscy przyjaciele dobrego smaku.

Pragniemy zaprosić Was na śniadania serwowane codziennie od 8.00 - treściwe i sycące lub lekkie i zdrowe. W porze lunchu lub po południu do Bistro możecie wpaść po szybką kanapkę z wachlarza World’s Best Sandwiches, a mając chwilę czasu usiądźcie i spróbujcie oferty zup, sałat czy dań głównych. Wieczór to zdecydowanie czas na „coś dobrego do wina”. Przy lampce prosecco, klasycznym koktajlu lub autorskiej kompozycji widok na miasto nabiera zupełnie innej perspektywy.

W PIERRE BISTRO wierzymy, że proste rytuały są tym, co pielęgnuje, inspiruje i karmi duszę. Jest u nas wystarczająco duże wnętrze, aby wszyscy mogli się zmieścić i porozmawiać. To miejsce, w którym starzy przyjaciele jedzą wspólne śniadania i takie w którym nawiązują się nowe znajomości, poprzez wspólne docenianie pysznego jedzenia i dobrego towarzystwa. W przestrzeni, w której kolory koją oczy, muzyka miesza się z melodią rozmowy, a świeżo wypiekane pieczywo czaruje zapachem i pobudza wyobraźnię, zawsze znajdzie się dla Ciebie miejsce przy stole.

Recenzje - Pierre Bistro

Dodaj recenzję
 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 5

  Ceny 5

  Bardzo ok Autor: Gość napisał(a) dnia 2021-12-04 21:41:14 Data wizyty: 2021-12-04 17:00 Pysznie i zaskakująco niedrogo, jak na lokalizacje. Jedzenie zdecydowanie warte tych pieniędzy, a miejsce odwiedzenia. Byliśmy zadowolone

 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 5

  Ceny 5

  Lunche Autor: Gość napisał(a) dnia 2021-11-09 15:12:26 Data wizyty: 2021-11-04 14:00 Świetnie miejsce na lunch, mamy w pracy swoje ulubione, ale tu byliśmy pierwszy raz i wyszliśmy zadowoleni. Jedzenie pycha, cenowo też dobrze, bedziemy wracać

Dodaj recenzję
Powrót na stronę główną