4.5

Średnia ocena

Godavari

Nr 1 z 47 lokali w kategorii: Restauracje indyjskie, Warszawa

Średnia ocena:  4.5 (2 recenzje, 5 głosów)

Dodaj recenzję Zobacz 2 recenzje

Informacje - Godavari

Aleja Jana Pawła II 82 (Centrum Handlowe Arkadia),
00-175 Warszawa
tel: Brak
Wyślij dane smsem

Godziny otwarcia:

Opis - Godavari

Restauracja Godavari to idealne miejsce dla smakoszy kuchni indyjskiej, w której przenikają się różnorodne smaki, kolory i aromaty. Specjalnością Godavari jest autentyczna kuchnia południowych Indii. W menu znajdują się przysmaki, takie jak słynne na całym świecie Hyderabadi Biryani, tradycyjne naleśniki - dosa, w stu różnych wariantach oraz inne dania pochodzące z regionu dawnych Indochin.

W Godavari króluje duch prawdziwiej, indyjskiej sztuki kulinarnej. Mieszają się tutaj tradycyjne smaki z bardziej nowoczesnymi wariacjami tej uwielbianej etnicznej kuchni, a wszystko to w aromatycznym akompaniamencie dobrych dla zdrowia przypraw oraz ziół.

Godavari w strefie Grand Kitchen to pierwsza w Polsce restauracja sieci, słynnej w całej Ameryce Północnej. Energiczny zespół dba o dostarczanie gościom niezapomnianych doznań kulinarnych

Recenzje - Godavari

 • avatar usera

  Jedzenie 4

  Wystrój 2

  Obsługa 2

  Ceny b/d

  Wzrost cen o 100% Autor: Gość napisał(a) dnia 2018-03-02 22:06:26 Data wizyty: 2018-03-02 21:00 Odwiedzam ten lokal od tygodnia w godzinach lunchu ale dziś spotkała mnie niespodzianka, menu z dnia na dzień zmieniło ceny na wyższe o 100%. W tej chwili najtańszy placek jest w starej cenie dobrego dania. Startery z 7-12zl skoczyły na poziom x2. Nagle koszt obiadu skoczył z 30 do 55 zł i to po wybraniu mniej atrakcyjnych dań. Najlepsza była obsługa, panie do dnia dzisiejszego były milutkie ale jak z kolegą wybraliśmy dania z tańszej oferty do 30zl to skończyła się obsługa i zainteresowanie klientami. Pani unikała spojrzenia o podejście, kręciła się przy kasie unikając spojrzenia aby nie podejść. Po 15min czekaniu na rachunek w czasie gdy w lokalu było jeszcze dwóch klientów juz posilajacych się, zdecydowaliśmy wyjść z inicjatywą i sami zapłacić za posiłek przy kasie. Żenua, a było tak fajnie.

 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 5

  Ceny 5

  Udany start. Autor: Gość napisał(a) dnia 2018-02-23 09:26:28 Data wizyty: 2018-02-23 09:00 Całkiem spoko, byłem praktycznie na otwarciu i widać, że się docierają jeszcze, ale zdecydowanie warto dać im szansę

Dodaj recenzję

Dyskusja na forum - Godavari

Podyskutuj o tym lokalu na naszym forum!

Dodaj opinię na forum
Powrót na stronę główną