Reklama

Rejestracja na szkolenie na targach HoReCaSzanowni Państwo, w zwiazku z olbrzymim zainteresowaniem w poprzednich latach, w tym roku zapraszamy Państwa na NOWE warsztaty.

Zmysły - więcej niż marketing!
Jak pokierować nimi, by zachwycić gości Twojej restauracji?


DLA KOGO: Warsztaty przeznaczone dla managerów i właścicieli restauracji oraz osób planujących otworzyć biznes gastronomiczny.

Przejdź do rejestracji!


Czy wiesz, że odpowiednio dobrana muzyka w restauracji potrafi zmienić smak dań, a właściwie skonstruowane menu zwiększy sprzedaż? Chcesz dowiedzieć się na co zwracają uwagę goście zanim dotrą do Twojego lokalu i jak zadbać o ich prawdziwy zachwyt i przeżycie kulinarne?Zapraszamy na spotkanie z Anną Dębską – wieloletnim audytorem restauracyjnym, szkoleniowcem z zakresu marketingu i jakości w gastronomii, redaktorką przewodnika GdzieZjesc.info, specjalistą w zakresie marketingu dla restauracji.

Jej filozofia przekazywania swojego doświadczenia najbardziej zainteresowanym osobom z branży sprawdza się od wielu lat, gdyż wiedza, którą gromadzi każdego roku podczas pracy z setkami restauracji, szkoleń zagranicznych oraz udziału w wielu ważnych wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą jest ogromna, a przez co najbardziej użyteczna, gdy może się nią podzielić z innymi.


W jej szkoleniach każdego roku biorą udział setki słuchaczy, którzy czerpią praktyczną wiedzę i chętnie korzystają z jej rad, również po ich zakończeniu. Stąd też dziesiątki audytów restauracji rocznie, które są ważnym krokiem do pomocy restauracjom w złej sytuacji. Głównym celem jej działań jest dobra jakościowo gastronomia i zadowoleni zarówno goście, jak i restauratorzy.

8 listopada 2018 (czwartek) w godzinach 13:30 – 15:30 (rejestracja trwa do 4 listopada)

Udział w szkoleniu podlega opłacie w wysokości 80zł brutto.


Chcę się zapisać na szkolenie:

Proszę wpisać imię i nazwisko:
Proszę wpisać nazwę lokalu:
Proszę wpisać email:
Proszę wpisać telefon:
Proszę wpisać nazwę firmy:
Proszę wpisać adres firmy:
/
Proszę wpisać kod pocztowy:
Proszę wpisać miejscowość:
Proszę wpisać NIP:
Weryfikacja:
Potwierdź, że nie jesteś robotem

 


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z nami:

Drogą e-mailową:

[email protected] - informacja ogólna, pytania, oferta, prezentacje, reklama,
[email protected] - sprawy techniczne dotyczące strony www, problemy z wyświetlaniem prezentacji, poruszaniem się po naszej stronie www

Telefonicznie:
Tel.: +48 (22) 3 988 977

Tel. Kom.: +48 533 490 765

Tel. Kom.: +48 694 775 144


FaceBook:
Zapraszamy również na Forum Serwisu www.GdzieZjesc.info