Reklama

Rejestracja na szkolenie na targach HoReCaSzanowni Państwo, w zwiazku z olbrzymim zainteresowaniem w poprzednich latach, w tym roku zapraszamy Państwa na NOWE warsztaty.

Rewolucja, która zwiększy ilość gości w Twojej restauracji. Poznaj metodę 4 noży.


DLA KOGO: Warsztaty przeznaczone dla managerów i właścicieli restauracji oraz osób planujących otworzyć biznes gastronomiczny.

Przejdź do rejestracji!

4 noże rewolucji, to cztery płaszczyzny wielokrotnie zaniedbywane lub nieodpowiednio prowadzone przez zarządzających lokalem, które przekładają się na zbyt małą ilość gości w restauracji – problem, na który - jako Audytor restauracyjny – Anna Dębska trafia najczęściej pracując nad zmianami w lokalach. Wystrój, załoga, menu oraz reklama – to zagadnienia, które zostaną w omówione w oparciu nie tylko o najnowsze trendy obowiązujące w restauracjach na świecie, ale też sprecyzowane według zaleceń dotyczących poprawnego funkcjonowania tego biznesu.Słuchacze dowiedzą się jak każde z tych zagadnień zrewolucjonizować w taki sposób, by przełożyło się to na zwiększenie ilości gości oraz zadowolenie z funkcjonowania restauracji, jako źródła dochodu. Końcowa część szkolenia zostanie przeznaczona na pytania, które w zakresie poprawnego funkcjonowania lokalu często padają w trakcie spotkań z Anną, a na które chętnie odpowiada i doradza zarządzającym restauracjami.

Szkolenie poprowadzi nasz specjalista Anna Dębska, która od lat zajmuje się prowadzeniem wykładów dla managerów i właścicieli restauracji. Jej filozofia przekazywania swojego doświadczenia najbardziej zainteresowanym osobom z branży sprawdza się od wielu lat, gdyż wiedza, którą gromadzi każdego roku podczas pracy z setkami restauracji, szkoleń zagranicznych oraz udziału w wielu ważnych wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą jest ogromna, a przez co najbardziej użyteczna, gdy może się nią podzielić z innymi.

W jej szkoleniach każdego roku biorą udział setki słuchaczy, którzy czerpią praktyczną wiedzę i chętnie korzystają z jej rad, również po ich zakończeniu. Stąd też dziesiątki audytów restauracji rocznie, które są ważnym krokiem do pomocy restauracjom w złej sytuacji. Głównym celem jej działań jest dobra jakościowo gastronomia i zadowoleni zarówno goście, jak i restauratorzy.

16 listopada 2017 (czwartek) w godzinach 13:00 – 15:00 (rejestracja trwa do 14 listopada)

Udział w szkoleniu podlega opłacie w wysokości 49zł netto.


Chcę się zapisać na szkolenie:

Proszę wpisać imię i nazwisko:
Proszę wpisać nazwę lokalu:
Proszę wpisać email:
Proszę wpisać telefon:
Proszę wpisać nazwę firmy:
Proszę wpisać adres firmy:
Proszę wpisać kod pocztowy:
Proszę wpisać miejscowość:
Proszę wpisać NIP:
Weryfikacja:
Potwierdź, że nie jesteś robotem

 


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z nami:

Drogą e-mailową:

[email protected] - informacja ogólna, pytania, oferta, prezentacje, reklama,
[email protected] - sprawy techniczne dotyczące strony www, problemy z wyświetlaniem prezentacji, poruszaniem się po naszej stronie www

Telefonicznie:
Tel.: +48 (22) 3 988 977

Tel. Kom.: +48 533 490 765

Tel. Kom.: +48 694 775 144


FaceBook:
Zapraszamy również na Forum Serwisu www.GdzieZjesc.info