Restauracja Libańska Fenicja

Adres: ul. Świetokrzyska 32
00-116 Warszawa
Telefon: 510 759 795

Strona www: http://www.fenicja.com/
Mail:Informacje dodatkowe:

Średni koszt kolacji dla dwóch osób: 120
Ilość miejsc przy stolikach: 60
Specjalność lokalu: Hummus - oryginalny Libański, Tabboulle - klasyka libańskich sałatek, Mashałe Mix. - grillowane mięsa na kamieniach z lawy, Falafel - zdrowe kotlety


Opis:
Fenicja to restauracje regionalnej kuchni libańskiej, której lokale usytytuowane są w 3 dzielnicach Warszawy: w Centrum przy ul. Świętokrzyskiej 32 - naprzeciwko Pałacu Kultury, na Saskiej Kępie, nieopodal Ronda Waszyngtona - przy ul. Francuskiej 41 oraz 31 oraz na Ursynowie - przy ul. Dereniowej 12.

Przyprawiająca podniebienie o rozkosz kolacja skwitowana kieliszkiem wybornego wina libańskiego. Sącząca się z głośników orientalna muzyka i poruszająca się w jej takt tancerka brzucha.

Gra kolorów i świateł. To nie wyrwana z dziennika obieżyświata notka, a doświadczenie, którego uczestnikiem jest każdy wstępujący do Fenicji - restauracji serwującej libańskie specjały. Znajdująca się w centrum Fenicja jest jakby wyrwana z wielkomiejskiego kontekstu. Za sprawą klimatu wewnątrz lokalu można przenieść się na nieznany Bliski Wschód - miejsce pełne orientalnych zapachów i smaków.

UWAGA!
Darmowy kebab! Darmowa kolacja dla dwojga!
Obserwuj nasze profile na IG, by wygrywać darmowe zaproszenia!

Ceny i menu:
W naszym sklepie (ul. Świętokrzyska 32): świeży hummus, św. Baba Ghannouge, św. falafel, HARISA, przyprawy, pitta, kozi i owczy ser, susz. Pomid., oliwki i oliwa, mus sezamowy Tahina, doskonała herbata i kawa z kardamonem (tygielki, czajniki,..), mus z chleba świętojańskiego KAROB, bourghol, kuskus, ryż Basmati, cieciorka, soczewica, ZAATAR, i dużo słodkości: ŚWIEŻE i suszone DAKTYLE, lukumia, ciastka daktylowe, ciastka orzechowe, chałwa i BAKLAWA oryginalna z Libanu. Serdecznie zapraszamy: sklepfenicja.pl

Zapraszamy też do naszych lokali przy ul. Dereniowej 12 (Ursynów), Francuskiej 41 i Francuskiej 31.