Restauracja "Na Skrajnej"

Adres: ul. Skrajna 1A
05-091 Ząbki
Telefon: (22) 781 70 29, 519 064 128

Strona www: http://www.naskrajnej.pl
Mail:Informacje dodatkowe:

Godziny otwarcia: 11:00-23:00
Średni koszt kolacji dla dwóch osób: 70 zł
Ilość miejsc przy stolikach: 50-70
Specjalność lokalu: Wiejska kaczka pieczona w stylu polskim w ziołach podawana z żurawiną, pieczonym jabłkiem oraz opiekanymi ziemniakami z przyprawami


Opis:
Restauracja "na skrajnej" odkrywa tajemnice polskiej kuchni, nie tylko w sposobie przyrządzania i podawania, ale przede wszystkim w jakości i specyfice surowców z których powstają potrawy.

Ważna jest również atmosfera, w której delektujemy się smakiem, a ona jest niepowtarzalna. Stary dom włościański, w którym mieści się restauracja „na skrajnej” wtulony jest w las sosnowy, został on zbudowany z drewna i kamienia, jest bogato zdobiony podlaskimi ornamentami. Otaczający go las sprawia, że czujemy się jak na wsi, a nie 7 km. od centrum Warszawy.

Restauracja „na skrajnej” oferuje 100 miejsc w 4 salach w tym: sala 50 osobowa z tarasem i widokiem na ogród, sala 30 os. „barowa” z bezpośrednim wyjściem na ogród, sala 20 os. „za piecem” oraz sala 10 os. - „malinowa” - idealna na spotkania biznesowe.

Stylowa, kameralna aranżacja wnętrz, rozmieszczenie przestrzenne sal w lokalu, a także bajkowy ogród pozwalają na organizację szeregu imprez.

Ceny i menu:
Specjalnością naszej restauracji są dania regionalne, które przygotowujemy u siebie, wyszukujemy regionalne przepisy z całej Polski, ale głównie z województwa podlaskiego i lubelskiego. Spiżarnia restauracji „na skrajnej” pełna jest najlepszych surowców produkowanych w sposób naturalny tj.: mięso, kasze, jajka, zioła, kwaszonki, marynaty, miody i chleb.

Zioła do restauracji „na skrajnej” dostarcza firma „Dary Natury” i gospodarstwo agroturystyczne „Ziołowy Zakątek”. Firma „Dary Natury” jest stałym dostawcą do naszej restauracji wszelakich ziół i przypraw, które wzbogacają smak i aromat serwowanych przez nas dań. Firma działa w południowej części województwa podlaskiego, w małej, położonej wśród lasów wiosce Koryciny.

Rejon ten charakteryzuje się dużą lesistością oraz zróżnicowaniem terenu, toteż sprzyja występowaniu dużej ilości roślin, które są zbierane jako surowiec zielarski. W tej okolicy od wielu pokoleń istnieje również tradycja zbierania roślin zielarskich ze stanu naturalnego.

Restauracja „na skrajnej” łączy tradycyjne receptury ze współczesną dbałością o bezpieczeństwo żywności, a szef kuchni dodaje jeszcze to „coś” co stanowi o niepowtarzalności smaku i ekspozycji, ale to już jest jego tajemnica... Serwujemy drób, ryby, wieprzowinę, wołowinę i dziczyznę, grillowane, pieczone i gotowane, z kaszą, ziemniakami i ryżem w postaci różnorodnych kompozycji.

W restauracji „na skrajnej” jemy zdrowo i smacznie, a to najważniejsze. Aby poznać pełną gamę serwowanych przez nas dań zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji przy ul. Skrajnej 1A w Ząbkach.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie również mogą zapoznać się Państwo z naszym menu oraz odbyć wirtualny spacer po naszej restauracji.