Restauracja Avangarda

Adres: ul. Tadeusza Czackiego 3/5
00-043 Warszawa
Telefon: (22) 336 12 13
Fax: (22) 336 12 13

Strona www: http://www.jachacy.com.pl
Mail:Informacje dodatkowe:Opis:
To co wyróżnia naszą restaurację wsród wszystkich innych jest zawarte w jednym słowie - awangarda. Oddając hołd tradycyjnym smakom wprowadzamy świeży powiew, który ostatecznie zmienia nutę i brzmienie całej melodii kulinarnej.

Nowy repertuar smaków to koncert jakiego jeszcze nie próbowałeś.
Zapraszamy do naszej restauracji.

Catering Restauracji Avangarda:
Nie ma takiego miejsca na świecie, które nie byłoby kojarzone z zapamiętanym smakiem. To samo dotyczy każdego organizowanego przez nas przyjęcia. Nowatorskie podejście do sztuki kulinarnej czyni nas wyróżniającymi się w gronie dostawców usług cateringowych.

Potrafimy przygotować ofertę specjalnie dla Ciebie bazując na upodobaniach, potrafimy wymyślić nowe potrawy, abyś poczuł się wyróżniony. Zamów usługi cateringowe w Restauracji Avangarda.

Ceny i menu:
Szeroki wachlarz dań serwowanych przez Restaurację Avangarda zawiera pozycje dla wszystkich koneserów kuchni. Zapraszamy do skosztowania dań z nowej karty menu - poledamy pierogi z cielęciną i kurkami oraz plemeni z jagnięciną. Obecne są także pozycje dla amatorów dań wegetariańskich. W karcie znleźć można także liczne pozycje deserów, napojów zarówno ciepłych jak i zimnych oraz napoje alkoholowe.

Zapraszamy na naszą stronę www.