Mon Ami by Saint Jacques

Adres: Francuska 5
03-906 Warszawa
Telefon: 573 145 555

Strona www: https://monami5.pl/
Mail:Informacje dodatkowe:

Średni koszt kolacji dla dwóch osób: 100
Ilość miejsc przy stolikach: 2,4,6
Specjalność lokalu: Muzyka na żywo i koktajl bar


Opis:
Po długiej nieobecności nasz Saint Jacques powraca na warszawski rynek gastronomiczny pod nazwą Mon Ami. Nasz mały lokal przy Świętokrzyskiej 34 wymieniliśmy na dwupoziomowe, przestronne wnętrze przy ulicy Francuskiej 5, w którym będziemy Was gościć Was z wielką przyjemnością. Wszystko po to, by sprostać Waszym wymaganiom i potrzebom.

Restauracja MonAmi nie odrodziłaby się, gdyby nie zaangażowanie personelu, który towarzyszy nam od naszych początków oraz Waszego wsparcia i zainteresowania. Mamy nadzieję, że przyjdziecie odwiedzić nas w nowej lokalizacji!

Do zobaczenia!
Zespół Mon Ami

Ceny i menu:
Nasza karta składa się ze sprawdzonych receptur, z których jesteśmy szczególnie dumni oraz zostanie wzbogacona o potrawy kuchni francuskiej, których jeszcze u nas nie próbowaliście.

Co więcej, ostrożnie odchodzimy od koncepcji fine diningu i chcemy zaprezentować się Wam w nowej, innowacyjnej odsłonie. Chcemy propagować celebrowanie posiłków i dzielenie się potrawami, tak jak robi się to z bliskimi przy rodzinnym stole i, z uwagi na to, dania będą nieco inaczej serwowane. Za potrawy, których będziecie mogli już wkrótce spróbować, odpowiedzialny będzie nasz szef kuchni Jakub Towarek, który współpracuje z nami od ponad 10 lat.