Dos Tacos - Mexican Grill

Adres: ul. Jasna 22
00-054 Warszawa
Telefon: (22) 243 46 18

Strona www: http://www.dostacos.pl
Mail:Informacje dodatkowe:

Godziny otwarcia: nd-czw: 11-22, pt, sb: 11-24
Średni koszt kolacji dla dwóch osób: 40 zł
Ilość miejsc przy stolikach: 50-80
Specjalność lokalu: tacos, burritos, enchiladas, fajitas


Opis:
W roku 2010, UNESCO, jako pierwszą na świecie, uhonorowało kuchnię Meksyku wpisaniem na Listę Niematerialnego Dziedzictwa Ludzkości.

Rok później otworzyliśmy Dos Tacos - Mexican Grill w Warszawie. Naszym celem stało się zaprezentowanie Wam najlepszej i najbardziej autentycznej kuchni meksykańskiej opartej na własnych, rodzinnych przepisach.

Jesteśmy dumni ze świeżych i aromatycznych składników, starannie selekcjonowanych przez naszego Szefa Kuchni, Seńorę Isabelę Balderas, która przygotuje wybrane dania specjalnie dla Ciebie.

Nasze tortille, zarówno pszenne jak i kukurydziane, są przygotowywane z ekologicznych składników według oryginalnych, domowych receptur. Dodatkowo, kukurydziane tortille, są w 100% pozbawione glutenu.

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy Wam przekazać smak i zapach Meksyku oraz że jest On teraz tak blisko…

..mi casa es su casa…
Bienvenidos a Dos Tacos!

Ceny i menu:
Wnętrze restauracji to mieszanka nowoczesnego i tradycyjnego Meksyku, co w połączeniu z luźną atmosferą, o którą dbają właściciele i świetną muzyką da nam miejsce, do którego zawsze chętnie się wraca.

Specjalnością Dos Tacos są margherity, których nie wypijesz nigdzie indziej ! Przyrządzane są w wielu smakach według receptury opracowanej przez Łukasza Klocka - współwłaściciela Dos Tacos, uznawanego za jednego z najlepszych barmanów w Polsce. Czując niesamowite zapachy naszych dań napij się doskonałej tequili, do wyboru spośród wielu gatunków lub innych alkoholi i koktajli z naszego menu.

Spróbuj prawdziwego Meksyku !
Spróbuj naszych tacos, burritos, enchiladas czy quesadillas !
Spróbuj Dos Tacos !
Bienvenidos !