Buri Sushi

Adres: ul. Borzymowska 43f
03-550 Warszawa
Telefon: 505 195 701

Strona www: http://burisushi.pl
Mail:Informacje dodatkowe:

Średni koszt kolacji dla dwóch osób: 100
Ilość miejsc przy stolikach: 14
Specjalność lokalu: kuchnia japońska i sushi


Opis:
"Tylko jedząc doskonałe potrawy,
jesteś w stanie takie przygotować”

Jiro Ono, japoński mistrz sushi

Buri to miejsce gdzie pasja i praca zostały połączone w całość.

Nasza wspaniała i kreatywna Załoga zaprasza na podróż do Krainy Orientu. Odkryjemy przed Państwem tajemnice smaku japońskiej Kuchni.
W Buri możecie Państwo delektować się smakiem najbardziej niespotykanych ryb egzotycznych z dalekiej Japonii, Sri Lanki czy Indonezji.

Zapraszamy na kulinarną przygodę i życzymy smacznego.
Beata i Marek Popławscy

By poznać nasze menu serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.

Ceny i menu:
Buri Sushi to mała restauracja japońska na Targówku specjalizująca się w sushi oraz kuchni japońskiej ciepłej - tj, japońskia wołowina, ośmiornica, sezonowane ryby. Restauracja certyfikowana jest przez japońskie Ministersto Agrokultury, rybołóstwa i lasów w 2019 roku JAPANESE FOOD SUPPORTER i jesteśmy w trakcie kontynuowania Certyfikatu.

Nasze menu skłąda się z karty sushi, dań ciepłych kuchni japońskiej oraz dań autorskich naszego szefa Marka Popławskiego.

Często (w czsasch przed Covid) organizowaliśmy kolacje KAISEKI, dostosowane do pór roku - mamy nadzieję, że już niedługo do tego wrócimy. W naszej restauracji podajemy japońską herbatę od JUGETSUDO oraz alkohol z japońskiej firmy HIKO SAKE.

Działamy od 2014 roku, a w społeczności naszej dzielnicy TARGÓWEK oraz okolicznych regionach jesteśmy dobrze rozpoznawalną marką kojarząca się z dobrą obsługą oraz autentycznym jedzeniem na bazie oryginalnych składników. Szanujemy swoją pracę i produkty na których pracujemy.