Reklama
obrazek

Pub to specyficzny rodzaj lokalu, będące skrzyżowaniem baru z klubem, gdzie podaje się głównie piwo. Puby spotyka się przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii oraz innych krajach pozostających pod wpływem kultury brytyjskiej. Pub jest nie tylko miejscem konsumpcji napojów alkoholowych, ale również miejscem spotkań towarzyskich, gier stolikowych, jak np. domino, szachy a także ruchowych, np. darts, kręgle. W wielu pubach można oglądać telewizyjne relacje ze spotkań sportowych (dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się tak zwane sports-bary, które oferują pełną gamę relacji rozrywek sportowych). Niektóre z pubów oferują również usługi hotelowe.

Średnia ocena:  4.5 (14 recenzji, 58 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój4.9

Obsługa4.9

Ceny4.5

ul. Marszałkowska 99A,
00-693 Warszawa
tel: (22) 32 53 106

Godziny otwarcia:

Okolica: Rondo Dmowskiego, Galeria Centrum, Rotunda, Plac Defilad, PKiN, Dworzec Centralny, Metro Centrum, CH Złote Tarasy
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 60
Ilość miejsc przy stolikach: 88 miejsc
Specjalność lokalu: Burger wołowy

Opis

Smaczne jedzenie i muzyka na żywo!

Menu Baru & Bistro zawiera listę najlepszych win i wspaniały wybór przystawek i dań głównych. Nie będziemy zachęcać Was do przyjścia, po prostu zobaczcie nasze menu i przekonajcie się sami.

Jednak nasza restauracja to nie tylko wyśmienite jedzenie i dobre napoje: dzięki panoramicznym telewizorom Metro Jazz Bar & Bistro stanowi spełnienie marzeń każdego fana sportu. Jest to najlepsze miejsce do spotkań ze znajomymi przy szklance piwa (lub trzech) i oglądania najważniejszych rozgrywek sportowych.

Co więcej, muzyka na żywo, którą gramy we wtorki, czwartki i soboty zapewni Państwu ukojenie od zgiełku i zamętu miejskiego życia. Zachęcamy Państwa do napicia się koktajlu i rozkoszowania się występami.
  Wieczorem proponujemy Państwu oglądanie rozgrywek sportowych lub relaks przy barze przy kieliszku szampana lub koktajlu. Nasi uprzejmi i troszczący się o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół barmani z radością zamienią z Państwem słowo, pożartują i polecą Państwu co warto zwiedzić w Warszawie.

W końcu, znajdujecie się Państwo zaledwie kilka minut od wielu atrakcji turystycznych, wydarzeń i wspaniałych miejsc - to właśnie największa zaleta naszej restauracji.

Średnia ocena:  4.5 (15 recenzji, 58 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny4.7

plac Konstytucji 1 (Antresola w Hotelu MDM),
00-647 Warszawa
tel: (22) 33 91 663

Okolica: Plac Konstytucji, Politechnika Warszawska, Metro Politechnika, ul. Marszałkowska, Centrum Warszawy
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 60 zł
Ilość miejsc przy stolikach: 90
Specjalność lokalu:

Opis

Pyszne jedzenie i wspaniały widok

Bar & Bistro Upstairs w Hotelu MDM
usytuowany jest nad poziomem ulic i jego okna nie są łatwo dostępne dla oczu przechodniów. Zerknij jednak w górę i wejdź do naszej restauracji, która otwarta jest w dzień od południa do północy. Z radością powitamy tu każdego, bez względu na to czy jesteś gościem hotelu czy też nie.

Jedzenie w Warszawie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Popołudniami, nasi gościnni barmani z przyjemnością przygotują doskonały koktajl i porozmawiają z każdym, kto przysiądzie przy barze, Można też udać się do wydzielonej strefy w barze z piwem, aby obejrzeć z grupą przyjaciół mecz.

W naszej ofercie jest także całkiem obszerna lista win.
No i ten niesamowity widok na Plac Konstytucji!

+One Bar

kategoria: Pub & Drink Bar

Więcej: +One Bar

Fort Szeląg

kategoria: Pub & Drink Bar

ul. Miączyńska 5,
02-637 Warszawa
tel: (22) 646 69 79
Więcej: Fort Szeląg

Cafe Kaktus

kategoria: Pub & Drink Bar

ul. Pomorska 36,
03-103 Warszawa
tel: (22) 614 48 66
Więcej: Cafe Kaktus

Bowl Pub

kategoria: Pub & Drink Bar

Więcej: Bowl Pub

Irish Pub Miodowa

kategoria: Pub & Drink Bar

ul. Miodowa 3,
00-080 Warszawa
tel: (22) 826 25 33
Więcej: Irish Pub Miodowa

Spiskowcy Rozkoszy

kategoria: Pub & Drink Bar

Więcej: Spiskowcy Rozkoszy

Pub Lolek

kategoria: Pub & Drink Bar

Więcej: Pub Lolek