Reklama
obrazek

Pub to specyficzny rodzaj lokalu, będące skrzyżowaniem baru z klubem, gdzie podaje się głównie piwo. Puby spotyka się przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii oraz innych krajach pozostających pod wpływem kultury brytyjskiej. Pub jest nie tylko miejscem konsumpcji napojów alkoholowych, ale również miejscem spotkań towarzyskich, gier stolikowych, jak np. domino, szachy a także ruchowych, np. darts, kręgle. W wielu pubach można oglądać telewizyjne relacje ze spotkań sportowych (dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się tak zwane sports-bary, które oferują pełną gamę relacji rozrywek sportowych). Niektóre z pubów oferują również usługi hotelowe.

Średnia ocena:  4.6 (16 recenzji, 46 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój4.9

Obsługa4.9

Ceny4.5

ul. Marszałkowska 99A,
00-693 Warszawa
tel: (22) 32 53 106

Godziny otwarcia:

Okolica: Rondo Dmowskiego, Galeria Centrum, Rotunda, Plac Defilad, PKiN, Dworzec Centralny, Metro Centrum, CH Złote Tarasy
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 60
Ilość miejsc przy stolikach: 100 miejsc
Specjalność lokalu: Burger wołowy

Opis

Smaczne jedzenie, muzyka na żywo i transmisje sportowe!

Menu metro jazz bar & bistro to wyśmienity wybór przystawek i dań głównych, do których barmani zaproponują wspaniałe wina czy koktajle. Ta nowoczesna i przestronna restauracja w samym centrum Warszawy to nie tylko wyśmienite jedzenie i napoje - dzięki panoramicznym telewizorom metro jazz bar & bistro stanowi spełnienie marzeń każdego fana sportu. Jest to idealne miejsce do spotkań ze znajomymi przy szklance piwa (lub trzech) i oglądania najważniejszych rozgrywek sportowych.

Co więcej, muzyka na żywo, którą gramy we wtorki, czwartki i soboty zapewni Państwu ukojenie od zgiełku i zamętu miejskiego życia. Zachęcamy do spędzenia wieczoru w tak miłej atmosferze.
  Wieczorem proponujemy Państwu oglądanie rozgrywek sportowych lub relaks przy barze przy kieliszku szampana lub koktajlu. Nasi uprzejmi i troszczący się o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół barmani z radością zamienią z Państwem słowo, pożartują i polecą Państwu co warto zwiedzić w Warszawie.

Jeśli rozpoczniecie Państwo wieczór w metro jazz bar & bistro, planując kolejne atrakcje możecie być pewni, że wszędzie będzie blisko. Nasza restauracja znajduje się bowiem zaledwie kilka minut od wielu atrakcji turystycznych, wydarzeń i wspaniałych miejsc - to właśnie największa zaleta metro jazz bar & bistro.

Średnia ocena:  4.6 (16 recenzji, 46 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny4.7

plac Konstytucji 1 (Antresola w Hotelu MDM),
00-647 Warszawa
tel: (22) 33 91 663

Okolica: Plac Konstytucji, Warszawa centrum, Plac Zbawiciela
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 60 zł
Ilość miejsc przy stolikach: 90
Specjalność lokalu: Polski burger wieprzowy

Opis

Pyszne jedzenie i wspaniały widok

Bar & Bistro Upstairs w Hotelu MDM
usytuowany jest nad poziomem ulic i jego okna nie są łatwo dostępne dla oczu przechodniów. Zerknij jednak w górę i wejdź do naszej restauracji, która otwarta jest w dzień od południa do północy. Z radością powitamy tu każdego, bez względu na to czy jesteś gościem hotelu czy też nie.

Jedzenie w Warszawie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Popołudniami, nasi gościnni barmani z przyjemnością przygotują doskonały koktajl i porozmawiają z każdym, kto przysiądzie przy barze, Można też udać się do wydzielonej strefy w barze z piwem, aby obejrzeć z grupą przyjaciół mecz.

W naszej ofercie jest także całkiem obszerna lista win.
No i ten niesamowity widok na Plac Konstytucji!

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 37 głosów)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

Opis

+One Bar znajduje się na pierwszym piętrze, w samym sercu hotelu InterContinental Warszawa. Jego ciepłe wnętrze pozwoli Państwu przyjemnie spędzić dzień oraz wieczór. Zapraszamy na największy w Warszawie wybór whisky oraz wódki, jak również na wyśmienite przekąski.

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 39 głosów)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

ul. Miączyńska 5,
02-637 Warszawa
tel: (22) 646 69 79

Opis

Fort Szeląg, urokliwa restauracja, gdzie do Państwa dyspozycji pozostają dwie sale i obszerny, zadaszony ogródek pełen zieleni, dodatkowo ogrzewany w chłodniejsze wieczory. Dzięki lokalizacji w zacisznym zakątku Górnego Mokotowa, znajdziecie tu spokój i kameralną atmosferę.

Średnia ocena:  2.2 (1 recenzję, 41 głosów)

Jedzenie1.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

ul. Pomorska 36,
03-103 Warszawa
tel: (22) 614 48 66

Opis

Ciche, przytulne miejsce oraz smaczne jedzenie kuchni Polskiej. Organizujemy chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe. Serdecznie zapraszamy!

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 38 głosów)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

Opis

Naszą specjalnością jest ogranizacja spotkań integracyjnych oraz szkoleń (rzutnik i telebim do prezentacji). Atmosfera, jaką podczas takich spotkań stwarzamy jest niepowtarzalna i sprzyja nawiązywaniu przyjacielskich relacji pomiędzy bawiącymi się pracownikami.

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 39 głosów)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

ul. Miodowa 3,
00-080 Warszawa
tel: (22) 826 25 33

Opis

Irish Pub Miodowa 3 znajduje się kilka kroków od warszawskiej starówki, na początku Traktu Królewskiego. To miejsce, w którym Warszawa żyje o każdej porze roku, o każdej porze dnia, wieczora... i nocy.

Średnia ocena:  4.2 (1 recenzję, 40 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

Opis

Jedną z pasji Lolka jest sport. Transmitujemy wydarzenia sportowe z kraju i ze świata. Dzięki dedykowanemu systemowi telewizorów LCD oraz projektorów, nasi goście mogą śledzić w różnych częściach lokalu relacje z kilku imprez sportowych jednocześnie.

Średnia ocena:  4.4 (1 recenzję, 40 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

pl. Unii Lubelskiej 1 (wejście od Al. Szucha 1),
00-581 Warszawa
tel: 791 590 296

Opis

Wiesz, na czym polega urok Alternatywa Cafe? Na tym niepowtarzalnym klimacie, który - nieporównywalny do żadnego ze znanych miejsc - sprawia, że czujesz się jak u siebie. Tak po prostu. Wchodzisz do ciepłego, przyjaznego lokalu. Zza baru witają Cię uśmiechnięte twarze.

Średnia ocena:  3.3 (0 recenzji, 38 głosów)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

ul. Broniewskiego 7,
01-493 Warszawa
tel: (22) 866 58 26

Godziny otwarcia:

Opis

Serdecznie zapraszamy!