Reklama

Restauracje Grand Kitchen Arkadia

Grand Kitchen to nowa strefa restauracyjna Arkadii, której otwarcie miało miejsce wczesną jesienią. Jest to nowatorski koncept, który opiera się na atrakcyjnie zaaranżowanej przestrzeni i różnorodnej ofercie gastronomicznej. Mogą tu Państwo zasmakować kuchni z różnych stron świata – w tym m.in. azjatyckiej, hiszpańskiej, włoskiej oraz libańskiej. W nowej strefie restauracyjnej mają Państwo do dyspozycji osiem odrębnych lokali oraz cztery tzw. wyspy restauracyjne.

Grand Kitchen to wyjątkowa przestrzeń, pełna światła i ciepłych kolorów. Została stworzona z myślą o celebrowaniu wspólnych posiłków z rodziną i znajomymi, a także organizacji lunchów w przyjemnej, relaksującej atmosferze. Ambasadorem Grand Kitchen jest jeden z najbardziej cenionych polskich kucharzy, Grzegorz Łapanowski.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą Grand Kitchen.

Średnia ocena:  4.6 (3 recenzje, 11 głosów)

Jedzenie4.3

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny4.7

Aleja Jana Pawła II 82,
00-175 Warszawa
tel: 601 677 962

Godziny otwarcia:

Okolica: Arkadia, Rondo Radosława, Dworzec Gdański
Średni koszt obiadu dla dwóch osób:
Ilość miejsc przy stolikach:
Specjalność lokalu:

Opis

Bierhalle to oryginalny koncept łączący w sobie niepowtarzalny smak piwa przygotowywanego w restauracji z wyśmienitą kuchnią oraz wspaniałą obsługą, inspirowany jest doświadczeniami browarników-restauratorów z Polski i Bawarii.

Główną atrakcją Bierhalle jest możliwość obserwowania całego procesu warzenia piwa dzięki unikatowej warzelni wykonanej ze szkła. Sztandarowym produktem naszej restauracji jest „Golonka z pieca”, której wspaniały smak znakomicie komponuje się z naszym piwem... Oczywiście to nie wszystko, co możemy zaoferować naszym Gościom w Arkadii.