Wydarzenia 2019-05-11

Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Zamknij kalendarz
Kwiecień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Maj
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
   

Wydarzenia z dnia 2019-05-11

 • Hotel Willa Zagórze

  Komunia Święta

  data: 2019-05-11

  Szczegółowy opis: KOMUNIA ŚWIĘTA 2019 W RESTAURACJI TUŻ POD WARSZAWĄ

  W związku z ogłoszeniem przez Parafie w Warszawie i w okolicach Warszawy terminów komunijnych w 2019 roku przyjmujemy rezerwacje na przyjęcia okolicznościowe z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Posiadamy jeszcze ostatnie miejsca na przyjęcia komunijne w Willi Zagórze koło Warszawy. Jeżeli nie wiesz jeszcze gdzie zorganizować przyjęcie z okazji I Komunii Świętej swojego dziecka zapraszamy do Willi Zagórze pod Warszawą. Nasza oferta dotycząc przyjęcia komunijnego jest dostosowana do Państwa potrzeb w każdym szczególe. To wyjątkowy dzień w życiu Waszych dzieci, dlatego Restauracja Willa Zagórze pod Warszawą oferuje kompleksową ofertę organizacji przyjęcia komunijnego w Hotelu Willa Zagórze tuż koło Warszawy. Zapewniamy bogate menu, szereg atrakcji dla najmłodszych wraz z placem zabaw, dmuchańcami, watą cukrową, popcornem, fontannami czekoladowymi, bufetami słodkości, animacjami dla dzieci i prowdzaeniem całego wydarzenia przez profesjonalnego animatora-wodzireja oraz profesjonalną obsługę.

  Informujemy również, że  jeżeli masz życzenie, abyśmy zorganizowali catering na przyjęcie komunijne w wybranym przez Państwa miejscu w Warszawie lub w okolicach Warszawy zachęcamy do wysłania zapytanie z możliwe dużą ilością szczegółów, a przygotujemy ofertę specjalnie dostosowaną do Państwa potrzeb. W zakresie naszych usług znajduje się kompleksowa organizacja przyjęcia komunijnego wraz z dostarczeniem namiotów, mebli oraz całej zastawy stołowej.

  Prosimy o składanie zapytań na adres mailowy lub telefonicznie.
  Szczegóły i rezerwacje 600804404, [email protected]

  Rozwiń ZOBACZ LOKAL
 • Niebieski Syfon

  Praskie Atelier | warsztaty rodzinne

  data: 2019-05-11

  Szczegółowy opis: Muzeum Warszawskiej Pragi oraz Fundacja Atelier zapraszają na cykl warsztatów varsavianistyczno-artystycznych dla rodzin. Spotkania są okazją do wymiany pokoleniowych doświadczeń i wspólnej twórczej zabawy. Inspiracjami do projektów artystycznych będą praskie opowieści.

  Start: 10.30
  Czas trwania: 90 minut
  Liczba uczestników: 30 osób
  Dla kogo: dzieci w wieku 6–12 lat
  Bilety: 10 zł za udział dziecka, wstęp wolny dla dorosłego opiekuna, link: http://bit.ly/2XMmesk  TERMINY

  ☞ 16 marca | Mapa muzeum
  Do czego służą mapy? Czy potrzebujemy mapy w muzeum? Jak oglądamy wystawy i na co zwracamy uwagę? Które elementy wystaw są ważne? Jakie obiekty najbardziej zainteresowały dzieci, a jakie dorosłych? Podczas warsztatów odpowiemy na wszystkie te pytania i wspólnie stworzymy kolaże – autorskie mapy muzeum.

  ☞ 30 marca | Szyte i klejone
  Praga była i jest dzielnicą warszawskich rzemieślników. Dawniej wiele przedmiotów codziennego użytku było tworzonych przez pojedyncze osoby, które od początku do końca wykonywały swój produkt. Na chwilę powrócimy do tych tradycji – będziemy projektować buty, torebki, parasole, obwoluty i wiele innych przedmiotów oraz samodzielnie je szyć, kleić i ozdabiać.

  ☞ 13 kwietnia | Kudłate czy skrzydlate
  Jedną z najpopularniejszych praskich atrakcji jest zoo – masywne słonie i nosorożce, kudłate lamy i pierzaste strusie, kolorowe papugi i biało-czarne pingwiny! Zabawimy się kolorami, fakturami i formami tworząc z papierów, sznurków, wstążek i wielu innych materiałów wizerunki zwierząt i ptaków, mieszkańców warszawskiego zoo.

  ☞ 27 kwietnia | Makieta miasta
  Czym jest miasto? Które budynki i miejsca są ważne? Jakie są nasze ulubione miejsca na Pradze i dlaczego właśnie te? Razem stworzymy makiety wybranych praskich zakątków.

  ☞ 11 maja | Maszyna
  Czym jest maszyna? Jak działa i jakie ma funkcje? Na wystawie obejrzymy tradycyjne sprzęty z Pragi – laskę do mierzenia konia w kłębie czy maszynę do robienia kajzerek. A współcześnie, jakie urządzenia dzieci uważają za potrzebne? Wspólnie opracujemy różne prototypy maszyn.

  ☞ 25 maja | Praga przyszłości w kolażu
  Jak wyglądała Praga dawniej, jak wygląda dziś, a jaka będzie w przyszłości? Stworzymy kolaże prezentujące historię wybranych praskich miejsc używając wizerunków dawnych i współczesnych obiektów. Następnie uzupełnimy je o to, co chcielibyśmy widzieć tam w przyszłości.

  ☞ 8 czerwca | Mosty
  Podwieszane jak most Świętokrzyski czy wspierające się na filarach jak most Poniatowskiego? Jakie mosty są w Warszawie? Czy ich wygląd i konstrukcja są związane z epoką, w której zostały zbudowane? Z różnorodnych materiałów zbudujemy mosty pomiędzy prawo- i lewobrzeżną Warszawą, a na końcu przetestujemy ich konstrukcję!

  RozwińPRZEJDŹ DO WYDARZENIA NA FB ZOBACZ LOKAL
Powrót na stronę główną