Wydarzenia 2019-04-02

Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Zamknij kalendarz
Kwiecień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Maj
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
   

Wydarzenia z dnia 2019-04-02

 • Centrum Zarządzania Światem

  Daniel Norbert Jankowski Art Exhibition "Puzzle"

  data: 2019-04-02

  Szczegółowy opis: Nasze ściany zamieniły się w powierzchnie ekspozycyjną.
  Tytuł wystawy idealnie wpisuje się w nasze zamierzenia. W Centrum Zarządzania Światem układamy "Puzzle", składając w całość wyborne towarzystwo, smaki, muzykę, obrazy...

  Daniel Norbert Jankowski / ur. 1969 r. / – twórca interdyscyplinarny działający czynnie w takich dziedzinach sztuki jak malarstwo, rysunek, fotografia analogowa.

  Wystawy indywidualne:
  POSK Gallery /Londyn/, kurator - Joanna Ciechanowska,
  "Na Piętrze" Związek Polskich Artystów Plastyków /Łódź/,
  Piano Cafe Gallery - wystawa pod patronatem Festiwalu Łódź Czterech Kultur /Łódź/,
  Dom Sztuki /Warszawa/,
  Warsztat Warszawski /Warszawa/, kurator - Marta Korzekwa.
  MOMU /Warszawa/

  Jego prace to dokumentacja stanu emocjonalnego nacechowana charakterystyką miejsca, w którym autor aktualnie się znajduje.
  W malarstwie dominuje abstrakcja. Charakterystyczna konturowa kreska rysunku zyskała licznych zwolenników wśród kolekcjonerów prywatnych m.in. z Wielkiej Brytanii, Holandii, Hiszpanii, Chin. Fotografie publikowane m.in. w miesięczniku fotograficznym „FOTO”, Grupa Polska Press, autor licznych fotoreportaży dla jednostek administracji publicznej w Polsce i zagranicą. Fotoreportaż do wystawy "Sarkis Tęcza Anioła" - Zachęta Narodowa Galeria Sztuki.

  RozwińPRZEJDŹ DO WYDARZENIA NA FB ZOBACZ LOKAL
 • Centrum Zarządzania Światem

  EBMASTERS Warszawa #7

  data: 2019-04-02

  Szczegółowy opis: Masz świra na punkcie employer brandingu? Po długiej przerwie wracamy do stolicy i zapraszamy na niecodzienne spotkanie EBMASTERS Warszawa #7 już 2 kwietnia 2019 r. o 18:00 w Centrum Zarządzania Światem!

  Temat przewodni wydarzenia:
  Wielka moc synergii marek

  JAKI JEST PLAN WIECZORU
  od 18:00 zapraszamy na rozmowy około ebowe (dla tych, którzy będą wcześniej - uwzględniliśmy korki w Warszawie i dla tych, którzy się stęsknili - my też tęskniliśmy ♥)
  18:30 – Zaopatrujemy się w napoje, zajmujemy miejsca.
  18:45 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

  1. Mateusz Jabłonowski, Allegro
  #ebnews
  Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
  (25 min + dyskusja)

  2. Zyta Machnicka, Lightness
  "Synergia marek. Niewykorzystany potencjał w marketingu, sprzedaży i employer brandingu."
  Jak produkty i usługi wpływają na proces decyzyjny kandydatów? Jak marka pracodawcy wpływa na sprzedaż i marketing? Które firmy najlepiej w Polsce wykorzystują ten potencjał? Pogadajmy otwarcie na temat synergii marek i realnej współpracy HR, marketingu i sprzedaży, która może wynieść Twoją firmę na zupełnie nowy poziom komunikacji z rynkiem. Zapraszam, będzie praktycznie i inspirująco!

  3. Joanna Bucior, Aptiv
  Czy konie mechaniczne w EB mają znaczenie?
  Superszybkie, piekielnie inteligentne, a do tego autonomiczne. Technologie do samochodów, które rozpalają wyobraźnię wszystkich fanów motoryzacji, powstają bliżej niż myślicie – bo w Krakowie. W czasie prezentacji Manager EB firmy Aptiv opowie o tym, jak auta przyszłości pomagają tworzyć społeczność wokół marki i rekrutować inżynierów.

  Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie ;)

  Kilka słów o prelegentach:

  Mateusz Jabłonowski, Allegro
  Pasjonat zagadnień z obszarów employer brandingu, sourcingu i candidate experience. Z wykształcenia psycholog; aktywny użytkownik LinkedIn oraz Twittera (@_mjablonowski). Swoje HRowe doświadczenie zdobywał w ngo oraz bankowości. Obecnie a Allegro odpowiada za employer branding i pozyskiwanie najlepszych talentów IT; wierzy, że każdy EBowiec powinien mieć w sobie cząstkę rekrutera. Wg zestawienia LinkedIn za 2018 roku, znalazł się w top 1% rekruterów, sam tłumaczy, że to przez uzależnienie od mediów społecznościowych ;) Prywatnie lubi rower (MTB freak), góry i psy.

  Zyta Machnicka, CEO i główny strateg Lightness, autorka bloga CandidateExperience.pl.
  Od 14 lat w branży HR, jest jedną z pierwszych osób w Polsce wyspecjalizowanych w obszarze employer brandingu. Pomysłodawczyni i współorganizatorka EBMASTERS – ogólnopolskiej społeczności praktyków i pasjonatów employer brandingu oraz pomysłodawczyni i opiekun merytoryczny Studiów Podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie. Od 2011 r. prowadzi działalność konsultingową, w ramach której zrealizowała już ponad 200 projektów edukacyjnych z obszaru employer brandingu. Prelegentka topowych konferencji branżowych i jurorka najważniejszych ogólnopolskich konkursów z zakresu EB i HR. Wyróżniona tytułem „Tygrysa Biznesu” za 2018 r. Współautorka książki „To Twoja firma. 12 kroków do sukcesu” i autorka artykułów z zakresu candidate & employee experience. Wierzy, że każdą firmę stać na bycie lepszym pracodawcą.

  Joanna Bucior, Employer Branding Manager for Europe, Aptiv
  Z zawodu niedoszły dziennikarz, z wyboru wielozadaniowy ogarniacz. Od 8 lat trenuje zdania i sili się na słowa w imieniu nowych technologii. Ostatnio skoncentrowana na misji poszukiwania szybkich i wściekłych inżynierów pod szyldem Aptiv. W praktyce odpowiedzialna za employer branding i komunikację wewnętrzną firmy. Niezwykle dumna ze współtworzenia takich projektów jak Connected.Cars, Born To Move – Rekrutacja w aucie, Beacon Valley Hackhaton czy #ExtraOrdinary Kontakt.io.

  ZAPISY:
  Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne ;)

  Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

  UWAGA: ZAPISY ZAKOŃCZONE.
  Ze względu na ograniczoną ilość miejsca aby się zapisać należy: dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij "wezmę udział") ORAZ wyśłać maila na [email protected], pisząc WARSZAWA w tytule maila (staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

  Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
  https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

  RozwińPRZEJDŹ DO WYDARZENIA NA FB ZOBACZ LOKAL
 • Superiore Wine Bar

  Sjesta w Superiore

  data: 2019-04-02

  Szczegółowy opis:

  RozwińPRZEJDŹ DO WYDARZENIA NA FB ZOBACZ LOKAL
Powrót na stronę główną