Wydarzenia 2019-03-24

Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Zamknij kalendarz
Kwiecień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Maj
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
   

Wydarzenia z dnia 2019-03-24

 • Hotel Willa Zagórze

  Niedzielne brunche

  data: 2019-03-24

  Szczegółowy opis: NIEDZIELNE BRUNCHE RODZINNE W RESTAURACJI WILLA ZAGÓRZE POD WARSZAWĄ, OKOLICE SULEJÓWKA, HALINOWA, WARSZAWA-WESOŁA - OBIADY - PŁACISZ RAZ - JESZ ILE CHCESZ

  Restauracja Willa Zagórze pod Warszawą serdecznie zaprasza na NIEDZIELNE BRUNCHE - OBIADY RODZINNE. Płacisz raz, jesz ile chcesz. Oferta NIEDZIELNEGO BRUNCHU RODZINNEGO aktualna jest niemal w każdą niedzielę.

  ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA REZERWACJI NA BRUNCH NIEDZIELNY. 

  Oferujemy pyszne dania dla dzieci i dorosłych. Przekąski zimne oraz dania gorące podane w bufecie inspirowane są kuchnią międzynarodową, i tradycyjną kuchnią polską. O jakość przygotowanych potraw dba profesjonalny zespól kucharzy. W czasie obiadu dziećmi zajmuje się opiekunka , korzystając z licznych atrakcji przygotowanych przez zespół animatorski Zagórza.

  Cena menu "jesz ile chcesz!":
  49 zł/osoba dorosła
  29 zł/dziecko do lat 8
  Dzieci do lat 3 GRATIS
  OGRANICZONA ILOŚĆ MIEJSC
  REZERWACJE: 22 783 71 10 / [email protected]
  05-079 OKUNIEW, DROGA NR 637 ZAGÓRZE KOŁO WARSZAWY

  Rozwiń ZOBACZ LOKAL
 • Centrum Zarządzania Światem

  Animacje dla dzieci - rodzinna niedziela w CZŚ

  data: 2019-03-24

  Szczegółowy opis: Serdecznie zapraszamy na cykl rodzinnych niedziel z naszą animatorką Sylwią :) ?????

  ➡ 17, 24,31 marca, 7 kwietnia
  ➡ 13:00 - 16:00

  17 marca - Dzień Łodzi Podwodnej
  Zapraszamy do wspólnego tworzenia podwodnego świata mórz i oceanów. Jest to świetna okazja, żeby wykonać samodzielnie model łodzi podwodnej, łódki czy żaglówki.

  24 marca - Narodowy Dzień Życia
  Tego dnia w Polsce obchodzony jest Narodowy Dzień Życia. To okazja, by w sposób szczególny docenić wartość życia człowieka, a także wartość rodziny. W tym dniu najmłodsi goście naszego lokalu będą mieli okazję stworzyć prace plastyczne przedstawiające portrety swoich najbliższych, a także rysunki całej rodziny.

  31 marca - Godzina dla Ziemi
  'Godzina dla Ziemi' to inicjatywa, której celem jest zachęcenie do oszczędzania prądu i refleksji nad zmianami klimatu. W Centrum Zarządzania Światem dzieci będą mogły przypomnieć sobie jak ważne jest dbanie o Ziemię poprzez prace plastyczne o tej tematyce.

  7 kwietnia
  Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. ? Z tej okazji przygotowywaliśmy specjalne atrakcje dla naszych najmłodszych gości. Serdecznie zapraszamy na wspólne malowanie pisanek, robienie wielkanocnych baranków oraz ozdób do koszyczków. ?

  Zajęcia bezpłatne. Zapraszamy!

  RozwińPRZEJDŹ DO WYDARZENIA NA FB ZOBACZ LOKAL
 • Centrum Zarządzania Światem

  Daniel Norbert Jankowski Art Exhibition "Puzzle"

  data: 2019-03-24

  Szczegółowy opis: Nasze ściany zamieniły się w powierzchnie ekspozycyjną.
  Tytuł wystawy idealnie wpisuje się w nasze zamierzenia. W Centrum Zarządzania Światem układamy "Puzzle", składając w całość wyborne towarzystwo, smaki, muzykę, obrazy...

  Daniel Norbert Jankowski / ur. 1969 r. / – twórca interdyscyplinarny działający czynnie w takich dziedzinach sztuki jak malarstwo, rysunek, fotografia analogowa.

  Wystawy indywidualne:
  POSK Gallery /Londyn/, kurator - Joanna Ciechanowska,
  "Na Piętrze" Związek Polskich Artystów Plastyków /Łódź/,
  Piano Cafe Gallery - wystawa pod patronatem Festiwalu Łódź Czterech Kultur /Łódź/,
  Dom Sztuki /Warszawa/,
  Warsztat Warszawski /Warszawa/, kurator - Marta Korzekwa.
  MOMU /Warszawa/

  Jego prace to dokumentacja stanu emocjonalnego nacechowana charakterystyką miejsca, w którym autor aktualnie się znajduje.
  W malarstwie dominuje abstrakcja. Charakterystyczna konturowa kreska rysunku zyskała licznych zwolenników wśród kolekcjonerów prywatnych m.in. z Wielkiej Brytanii, Holandii, Hiszpanii, Chin. Fotografie publikowane m.in. w miesięczniku fotograficznym „FOTO”, Grupa Polska Press, autor licznych fotoreportaży dla jednostek administracji publicznej w Polsce i zagranicą. Fotoreportaż do wystawy "Sarkis Tęcza Anioła" - Zachęta Narodowa Galeria Sztuki.

  RozwińPRZEJDŹ DO WYDARZENIA NA FB ZOBACZ LOKAL
 • Centrum Zarządzania Światem

  Improwizowane Pulp Fiction

  data: 2019-03-24

  Szczegółowy opis: Pulp Fiction. Kultowy film. Kultowe dialogi. Muzyka. Sceny. Postmodernistyczne dzieło, które drenowało nam mózgi w dzieciństwie, i odcisnęło na nim piętno nie mniejsze, niż na współczesnym kinie. ALE... czy wiemy o tym filmie wszystko? Czy widzieliśmy każdą scenę dokładnie? Może geniusz Tarantino coś pominął? Tego wieczoru poszukamy odpowiedzi, odkrywając sceny niedokończone i zapomniane wątki.

  Zapraszamy Was na ponad godzinny spektakl w dwóch aktach. Pełen muzyki, krwi, efektów specjalnych i czarnego humoru. Jeśli jesteś fanem Tarantino nie może Cię zabraknąć. Jeśli nigdy nie byłeś fanem tego filmu, to koniecznie przyjdź. To nie Pulp Fiction.

  To Improwizowane Pulp Fiction.

  Ostra rozpierducha.
  Bez cenzury.
  Tylko dla dorosłych.

  ☞ Kiedy: NIEDZIELA | 24 marca | 19:00
  ☞ Gdzie: Centrum Zarządzania Światem | ul. Okrzei 26
  ☞ Bilety: 20 zł (https://ewejsciowki.pl/embedded/rezerwacja/148650)

  RozwińPRZEJDŹ DO WYDARZENIA NA FB ZOBACZ LOKAL
Powrót na stronę główną