Wydarzenia 2019-03-16

Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Zamknij kalendarz
Maj
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Czerwiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   

Wydarzenia z dnia 2019-03-16

 • Restauracja Aroma

  Wiosna jest kobietą!

  data: 2019-03-16

  Szczegółowy opis: Wiosna, to czas przebudzenia, rozwijania skrzydeł, tworzenia...

  Działamy i my!!!

  Kto w tym dniu będzie dla Ciebie inspiracją i skarbnicą wiedzy:

  AGNIESZKA GROBELNA - specjalistka w zakresie dożylnej terapii witaminowej i ozonoterapii. Prowadzi we Wrocławiu Spa Witaminowe i Centrum Wspierania Płodności.

  "WEJDŹ RADOŚNIE W PRZEDWIOŚNIE - witaminowy shot"
  Przesilenie wiosenne sprawia, że nie masz siły na nic. Odczuwasz wieczne zmęczenie i brak chęci do życia, masz problemy z koncentracją, ciągle chce ci się spać. Niby nic ci nie jest, ale serce kołacze, głowa boli, w kościach łamie. Czym jest przesilenie wiosenne? Jakie objawy mogą wskazywać na to, że odczuwasz przesilenie wiosenne? Co zrobić, żeby odzyskać witalność po zimie? O tym wszystkim opowie nam Agnieszka, która specjalizuje się w suplementacji dożylnej. Z jej "koktajlami witaminowymi" nigdy nie zabraknie Ci energii :)

  EWA NADZIAK - właścicielka firmy R&N Herbs - kosmetyki od Farmaceutów. Ewa stworzyła swoje kosmetyki z pasji do natury i chęci pomagania innym. Matka natura daje nam bogactwa, z których Ewa tworzy produkty, dzięki którym nasza skóra wygląda zdrowo i świeci blaskiem . Nasza twarz jest naszą wizytówką, która dodaje nam pewności siebie i sprawia, że się sobie podobamy. Ewa zaprezentuje nam swoje kremy i zestaw produktów do relacji

  "ODSŁOŃ CIAŁO NA WIOSNĘ - jak zadbać o skórę"
  Na spotkaniu zaproszę Panie do krainy surowców naturalnych, które mają zbawienny wpływ na naszą skórę. Pokażę, jak za pomocą produktów naturalnych przygotować skórę na przywitanie wiosny i lata. To będzie podróż do czasów dzieciństwa, sadów, dojrzałych owoców oraz wprowadzimy element egzotyki. Będzie ciekawie...

  MARTA BOROWSKA-MAŁCZAK – Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu (specjalizacja: Dietetyka i Poradnictwo Żywieniowe) oraz Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.
  Ukończyła Szkołę Tradycyjnej Medycyny Chińskiej TOMO oraz jest w trakcie specjalizacji w Instytutucie Baoku, pierwszym instytucie ICEAM (Institute of Classics in East Asian Medicine) w Europie Wschodniej.
  Specjalista odżywiania oraz Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, zwolenniczka dietetyki interdyscyplinarnej, holistycznie traktującej organizm człowieka. Terapie żywieniowe prowadzi wielokierunkowo, poddając analizie funkcjonalnej stan organizmu w aspekcie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, ale także analizując wyniki badań oraz łącząc aktualny stan wiedzy z zakresu racjonalnego odżywiania z celowaną suplementacją.

  „WIOSNA NA TALERZU - czyli przebudzenie mocy”.
  Wiosna to nowy początek – pora roku, w której dobrze jest „wstawać z kurami” i udawać się na żwawe spacery, które są rodzajem aktywności o naturze Yang, odzwierciedlającym wznoszącą się energię i aktywną naturę wiosny. Tak, jak rośliny, powinniśmy budzić się do życia po zimowej drzemce. Jest to czas naturalnego oczyszczania organizmu, nie tylko z pozostałości pokarmów, ale także z nadmiernego pożądania i towarzyszących mu emocji niezadowolenia, zniecierpliwienia i gniewu. Wiosna, to pora roku, w której należy w szczególny sposób wspomóc pracę wątroby i pęcherzyka żółciowego..
  A Ty? Chcesz się przebudzić?

  KAMILA PIOTROWSKA - Pomaga tym, co budują swoją silną markę osobistą i swojego biznesu.Ponad 15 lat budowała swoje doświadczenie biznesowe w marketingu, sprzedaży oraz obszarach zarządzania i jakości w międzynarodowych organizacjach. Umiejętności trenerskie rozwijała w wielokulturowych strukturach biznesowych. Jest dyplomowanym coachem, pracującym zgodnie ze standardami i etyką Izby Coachingu. Teraz pracuje z ludźmi gotowymi na zmianę!
  PO CO?!

  "PO CO?! ci wiosna, PO CO?! ci marzenia"
  Biegniemy, spieszymy się i czekamy na ten dzień gdy będzie więcej luzu. Ale też momenty, kiedy szukamy iskry, która doda nam odwagi by zrobić TO! A wiosna co roku przynosi nowe, a marzenia całe życie są po to by je spełniać.
  Więc PO CO?! czekać, co Cię zatrzymuje?

  Pragniemy, aby czas spędzony z nam był dla Ciebie radosny i niezapomniany, dlatego spośród naszych uczestniczek rozlosujemy "CUDNE" upominki:

  * indywidualna sesja coachingowa od Kamila Piotrowska
  * zestaw kosmetyków do relacji od firmy R&N Herbs - kosmetyki od Farmaceutów
  * zabieg relaksacyjny Access Bars od Spa Witaminowego
  * spotkanie z dietetykiem od Marty Małczak

  To nie wszystko! Restauracja "Aroma" przygotuje dla nas przepyszny poczęstunek a "Juice Concept" wprowadzi nas w niezwykły świat różnych smaków swoimi naturalnymi sokami.

  Jesteś GOTOWA na dużą dawkę wiedzy i kobiecej, inspirującej energii?

  Dołącz do nas 16 marca :):):)

  Jeżeli masz pytania, dzwoń śmiało: 600 437 090

  RozwińPRZEJDŹ DO WYDARZENIA NA FB ZOBACZ LOKAL
Powrót na stronę główną