Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Zamknij kalendarz
Czerwiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Lipiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
   

Wydarzenia z dnia 2017-11-12

 • Restauracja Florian Ogień czy Woda

  Gęsina na św. Marcina

  data: 2017-11-12

  Szczegółowy opis: Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy!

  Rozwiń ZOBACZ LOKAL
 • Restauracja Florian Ogień czy Woda

  Kolacja z Gęsiną

  data: 2017-11-12

  Szczegółowy opis: Zapraszamy na Kolację z Gęsiną - specjalne menu Szefa Kuchni, wyśmienite dobrane do menu wina! Menu można spróbować codziennie od 11 listopada do 30 listopada w restauracji Florian Ogień czy Woda, ul.Chłodna 3, Warszawa Menu: Przystawka: Gęsia wątróbka, mus z wędzonej śliwki i cebuli, orzechy nerkowca, jabłka, prażony boczek 25 zł, Santa Cristina Toscana Zupa: Rosół z gęsiny z lanymi kluseczkami 17 zł, Danie Główne: Noga gęsia confit, sos sosnowo-śliwkowy, knedle, marynowana czerwona kapusta, karmelizowana gruszka 44 zł Fontella Chianti Konieczna rezerwacja z hasłem GĘSINA 22 620 93 98 [email protected]

  RozwińPRZEJDŹ DO WYDARZENIA NA FB ZOBACZ LOKAL
 • Mielżyński Wines Spirits Specialities

  Zapraszamy na gęsinę!

  data: 2017-11-12

  Szczegółowy opis: Szczegóły na plakacie. W menu na Burakowskiej i Czerskiej. Serdecznie zapraszamy!

  Rozwiń ZOBACZ LOKAL
 • Restauracja Si

  Kilimos - Wystawa Edyty Tobiasz w Si

  data: 2017-11-12

  Szczegółowy opis: Zapraszamy na wystawę obrazów Edyty Tobiasz. Od piątku 3 listopada Wasza ulubiona restauracja Si zamiena się w galerię sztuki. Obrazy Edyty Tobiasz wniosły w nasze wnętrza nową energię. Przyjdźcie do nas i przekonajcie się sami, jakie emocje wywołają w Was obrazy artystki. TYTUŁ WYSTAWY: Kilimos KIEDY: Piątek 3 listopada CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ: Obrazy przedstawione na wystawie są bardzo wyraziste i charakterystyczne. Artystka posługuje się kolorowymi, mocnymi barwami oraz ulubionymi motywami liści i twarzy, co daje się zauważyć na większości prac. Część wystawy to obrazy z nowej serii "Kilimos". Do malowania tego typu obrazów zainspirowały artystkę kolorowe kilimy łowickie. O ARTYSTCE: Edyta Tobiasz, artystka zajmująca się malarstwem olejnym i akrylowym. Jej prace są bardzo ekspresyjne. Wyróżniają się kolorowymi, mocnymi barwami, charakterystycznymi pociągnięciami pędzla w postaci cienkich i precyzyjnych kresek. Tematem przewodnim w obrazach jest powtarzający się często motyw oczu, liści, ptaków oraz geometrycznych wzorów i pasów.

  RozwińPRZEJDŹ DO WYDARZENIA NA FB ZOBACZ LOKAL
 • Centrum Zarządzania Światem

  Kabaret Polefka w Centrum Zarządzania Światem!

  data: 2017-11-12

  Szczegółowy opis: Wszechświat się rozwija. Tak jak poczucie humoru! Powracamy do Centrum Zarządzania Światem! Kabaret Polefka ponownie zawita na deskach praskiego klubu 12 listopada o godzinie 19! Wstęp WOLNY! Kapelusz tudzież cylinder po występie będzie krążyć - zapłata za bilet wedle własnego uznania! W programie REKLAMACJA śmiejemy się dużo i głośno. A z kogo się śmiejemy? Z samych siebie! Nas, dużych i małych, poważnych i śmiesznych, zarobionych i zmęczonych, kobiet i mężczyzn. Z naszych trosk, bolączek i przywar. Ot, reklamujemy się w krzywym zwierciadle! ZAPRASZAMY! :-) Zagrają dla Was: Arkadiusz Smoleński - Chłopak z Mazowsza, z potencjałem na szansę na sukces. Podobno jest przystojny, ale tego w ogóle nie widać. Wydawało mu się, że często pojawia się w telewizji, okazało się jednak, że to nie telewizor, tylko lustro. Michal Winiarski - Został aktorem z umiłowania do marzeń i bezrobocia. Ciągle chodzi głodny, dlatego czeka na zaproszenie do ,,Pytania na śniadanie". Nie czyta książek, bo raz jedną przeczytał i następnego dnia rozbolał go ząb. Joanna Mądry - Bieszczadzki anioł. Przeniosła się do Warszawy, bo... miała z górki. Dobrze odgrywa role kobiet, chyba najlepiej z całego zespołu. Chłopacy boją się obsadzać ją w rolach męskich, żeby się nie okazało, że jest bardziej stanowcza od nich. Grzegorz Woś - Pochodzi spod Wałbrzycha. W dzieciństwie bawił się w kolejarza, bo wykopał z piaskownicy pociąg... taki złoty... Grywał w teatrze, ale ochroniarz go w końcu przyłapał. Teraz chce dostać się do filmu, bo posiadł zdolność grania w 3D. Występ poprowadzą: Bartosz Jan Ludkiewicz - Dużo pisze, jeszcze więcej skreśla. Czasem, szukając natchnienia, przytula w lesie drzewa, za co kochają go kleszcze. W kawiarni zastanawia się, czy kubek jest do połowy pusty czy pełny... i czy to w ogóle jego kawa. Marcel Woźniak - Ma imię bez rymu i ma wrażenie, że wszyscy o tym wiedzą. Kiedyś, starając się o kredyt, udawał, że jest długopisem. Niestety, nie miał wkładu własnego. Lubi chodzić, bo ma nadzieję, że dojdzie do czegoś w życiu. A za konsoletą przygrywać będą: Piotr Amaletto & Sebastian Weikum Więcej o nas: http://polefka.pl/

  RozwińPRZEJDŹ DO WYDARZENIA NA FB ZOBACZ LOKAL
 • Restauracja Słoik

  Wieczór z muzyka na żywo w Słoiku

  data: 2017-11-12

  Szczegółowy opis: W najbliższa niedziele (tj. 12.11) mamy zaszczyt zaprosić na wieczór z muzyką na żywo! Akustycznie zagra dla Was świetne rodzeństwo: Ania Myć- śpiew, Paweł Myć- gitara ? Bądźcie z nami!!

  RozwińPRZEJDŹ DO WYDARZENIA NA FB ZOBACZ LOKAL
Powrót na stronę główną