Wydarzenia 1564351200

Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Podaj swój adres e-mail:

Pokaż wydarzenia na:

Wydarzenia z 29.07 - 11.08

30lipca
Muzyka na żywo
@Beef n' Pepper, ul. Nowogrodzka 47a, Warszawa
Monika Liliana Orzeszko- Wokalistka Monika Orzeszko, która swój dorobek artystyczny rozpoczęła nagraniem płyty w trio wokalnym „Viva…”, koncertując na estradzie w Polsce, Austrii, Niemczech, na festiwalu w Hamm, Sopot Molo Festiwal,  „Lato z Radiem”.  Związana także z warszawskimi scenami teatralnymi, począwszy od koncertu dyplomowego w Teatrze Na Woli, po wieloletnią współpracę z Teatrem Żydowskim. To ona scaliła grupę przyjaciół muzyków, którzy są członkami zespołu KOKTAJL. Uznała, że jest to fantastyczne połączenie: fascynacji muzycznej, profesjonalizmu, przyjaźni i doskonałej zabawy – czyli mix gwarantujący prawdziwą radość pracy na estradzie. KOKTAJL to także zróżnicowany repertuar, wiele gatunków muzycznych, co gwarantuje szeroką gamę propozycji. Zapraszamy na kolację z muzyką na żywo w tle. Zaczynamy jak w każdy wtorek od 19:00. Do zobaczenia
31lipca
Sezonowa sałatka Szefa Kuchni
@Polonia Palace Lobby Bar, Al. Jerozolimskie 45, Warszawa
A może dacie się dziś skusić na jedną z czterech sezonowych sałatek skomponowanych przez szefa kuchni tego modnego lokalu znajdującego się w sercu Warszawy - Grzegorza Golenia?
02sierpnia
SAX&WINE - piątkowe wieczory z muzyką live
@Mielżyński Wines Spirits Specialities, ul. Burakowska 5/7, Warszawa
Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy!
Powrót na stronę główną