Wydarzenia 1563746400

Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Podaj swój adres e-mail:

Pokaż wydarzenia na:

Wydarzenia z 22.07 - 04.08

23lipca
Muzyka na żywo
@Beef n' Pepper, ul. Nowogrodzka 47a, Warszawa
Karolina & Mariusz- Spotkanie tych dwojga było zupełnie przypadkowe, a zaczęło się od wspólnego występu w malowniczych Bieszczadach. Pokochali to miejsce i bardzo często do niego wracają... Koncertują głównie w restauracjach, pubach, hotelach na eventach oraz imprezach plenerowych. Od momentu pierwszego, niezwykle udanego wspólnego występu są nierozłączni , wspólnie dzieląc swoją pasję którą jest muzyka. W swoim szerokim repertuarze mają utwory prawdziwych ikon muzyki pop-rock, np. Maryli Rodowicz, Krystyny Prońko, Patrycji Markowskej, Whitney Houston, Adele, Pink, Alishia Keys i wiele innych. Mariusz (Czakuś) jest wszechstronnym gitarzystą, a także uzdolnonym aranżerem, kompozytorem i autorem tekstów. Współzałożyciel legendarnego zespołu Histeryk Filip oraz członek wielu różnorodnych muzycznie formacji . Ma na koncie własna autorską płytę i niezliczoną ilość Jam Session z polskimi, jak i zagranicznymi sławnymi muzykami, między innymi z Philem X- gitarzystą znanego na całym świecie zespołu Bon Jovi. Talent i praca Karoliny zaowocowały nieprzeciętną i urzekającą barwą głosu. Nieustannie szlifuje swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych nauczycieli a także na wszelkiego rodzaju warsztatach. Scena jest jej domem! Zapraszamy na kolację z muzyką na żywo w tle. Zaczynamy jak w każdy wtorek od 19:00. Do zobaczenia
28lipca
Sezonowa sałatka Szefa Kuchni
@Polonia Palace Lobby Bar, Al. Jerozolimskie 45, Warszawa
A może dacie się dziś skusić na jedną z czterech sezonowych sałatek skomponowanych przez szefa kuchni tego modnego lokalu znajdującego się w sercu Warszawy - Grzegorza Golenia?
Powrót na stronę główną