Wydarzenia 1563141600

Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Podaj swój adres e-mail:

Pokaż wydarzenia na:

Wydarzenia z 15.07 - 28.07

16lipca
Muzyka na żywo
@Beef n' Pepper, ul. Nowogrodzka 47a, Warszawa
Milena Kanabus i Dominik Dudzik to duet akustyczny powstały z pasji i zamiłowania do akustycznych brzmień różnych rodzajów muzyki od hitów muzyki popularnej przez muzykę filmową, musicalową czy smooth jazz . Oboje od wielu lat związani są z muzyka i sceną estradową i teatralną. Uczestnicy programów telewizyjnych i prestiżowych warsztatów wokalnych w Polsce. Zapraszamy na kolację z muzyką na żywo w tle. Zaczynamy jak w każdy wtorek od 19:00. Do zobaczenia
19lipca
Warsztaty SPARKLING COCKTAILS
@Mielżyński Wines Spirits Specialities, ul. Burakowska 5/7, Warszawa
Warsztaty Izy Kamińskiej "SPARKLING COCKTAILS. Letnie koktajle na bazie win musujących". Piątek, 19 lipca 2019; Burakowska 5/7  Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy!
19lipca
SAX&WINE - piątkowe wieczory z muzyką live
@Mielżyński Wines Spirits Specialities, ul. Burakowska 5/7, Warszawa
Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy!
21lipca
Sezonowa sałatka Szefa Kuchni
@Polonia Palace Lobby Bar, Al. Jerozolimskie 45, Warszawa
A może dacie się dziś skusić na jedną z czterech sezonowych sałatek skomponowanych przez szefa kuchni tego modnego lokalu znajdującego się w sercu Warszawy - Grzegorza Golenia?
Powrót na stronę główną