Wydarzenia 1562536800

Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Podaj swój adres e-mail:

Pokaż wydarzenia na:

Wydarzenia z 08.07 - 21.07

08lipca
Hiszpańskie wina w świetnych cenach
@Mielżyński Wines Spirits Specialities, ul. Burakowska 5/7, Warszawa
"Wine&Food Hiszpania" w wine barze na Czerskiej do 12 lipca! Wszystkie hiszpańskie wina w świetnych cenach! Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy!
09lipca
Muzyka na żywo
@Beef n' Pepper, ul. Nowogrodzka 47a, Warszawa
Dominik Chmurski - skrzypek, aranżer, muzyk sesyjny. W 2012 roku ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Muzycznym F. Chopina w Warszawie w mistrzowskiej klasie skrzypiec. Doskonalił swoją technikę pod okiem najlepszych muzyków z całego świata. Uczestnik wielu prestiżowych kursów muzycznych. Na scenie klubowej występuje od 2008 r. goszcząc w największych klubach na terenie całej Polski jak np.: Opera Club, Level 27, Unique Club, Aquarius, Stars, Shine, Grand, X-Demon itp. W 2013 roku wystąpił w VI edycji show „MAM TALENT” kwalifikując się do półfinału. Dominik Chmurski jest artystą rozpoznawalnym na polskiej scenie live actowej. Współpracował w charakterze artysty z kilentami takimi jak: TVN, TVP, Bayer, Alior Bank, Jaguar, Marlboro, Red Bull, Playboy, Sephora, Harper's Bazaar, Lacoste, PZU, Dell czy Renault. W swojej kolekcji skrzypiec elektrycznych posiada instrumenty świecące led oraz uważane za jedne z najlepszych skrzypce amerykańskiej firmy ZETA, na których grała chociażby Vanessa Mae czy Jean-Luc Ponty.

Zapraszamy na kolację z muzyką na żywo od 19:30
Powrót na stronę główną