Reklama

Oferty organizacji Komunii 2018

Komunia Świeta to ważne wydarzenie w życiu dzieci, jak również ich rodziców. Jeśli chcą Państwo, by oprawa przyjęć komunijnych była na najwyższym poziomie, warto powierzyć ich organizację specjalistom.

Poniżej przedstawiamy prezentacje restauracji, które posiadają ofertę na organizację tegorocznych Komunii. Zapraszamy do kontaktu.

Średnia ocena:  4.6 (11 recenzji, 26 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny4.8

Park Górny 7,
34-460 Szczawnica
tel: (18) 540 04 44

Godziny otwarcia:

Okolica: Park Zdrojowy, PKL Palenica
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 58,50
Ilość miejsc przy stolikach: 80
Specjalność lokalu: Jazz Burger

Opis

Jazz Bar jest miejscem dla gości ceniących sobie wyjątkowy klimat i klubową atmosferę. W wygodnych fotelach goście mogą delektować się przysmakami szefa kuchni lub w eleganckiej scenerii znaleźć chwilę wytchnienia i czas na lekturę.

To również doskonałe miejsce na spotkania biznesowe. Profesjonalna obsługa zadba o dyskrecję i komfort gości. Podczas kameralnych wieczornych koncertów można zatopić się w dźwiękach muzyki i zachwycać kunsztem oraz wirtuozerią najlepszych jazzmanów i zaproszonych muzyków.

Cafe Helenka

kategoria: Kawiarnia

Średnia ocena:  4.7 (13 recenzji, 25 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa4.8

Ceny4.9

Plac Dietla 2,
34-460 Szczawnica
tel: (18) 540 04 02

Godziny otwarcia:

Okolica: Park Zdrojowy, Pijalnia Wód
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 60
Ilość miejsc przy stolikach:
Specjalność lokalu:

Opis

Café Helenka słynie przede wszystkim z międzynarodowego menu przeplatanego nutą francuskiego smaku i szerokiego wyboru aromatycznych kaw, różnorodnych herbat, wyśmienitych deserów czy też wykwintnych koktajli.

Szczególnie godne polecenia są wyśmienite tarty i pyszne, wyszukane desery.

Aby w pełni poczuć atmosferę pienińskiego kurortu goście mogą delektować się specjałami na zewnętrznych tarasach kawiarni, z których rozciąga się urokliwy widok na odnowiony Plac Dietla.

To doskonałe miejsce na lunch, obiad zakończony wspaniałym deserem, wieczorne spotkanie oraz uroczystości rodzinne i firmowe.