Poszerz swoje kompetencje,

Zapisz się na szkolenie!

4 noże w Twojej restauracji, czyli rewolucja, której potrzebuje Twoja restauracja.

Odmień swój lokal na czterech płaszczyznach będących podstawą poprawnego funkcjonowania biznesu restauracyjnego.

OPIS SZKOLENIA:
Podczas pierwszej edycji targów Pyszna Polska we Wrocławiu, nasza specjalistka Anna Dębska, poprowadzi szkolenie przygotowane specjalnie dla właścicieli i managerów restauracji, które pozwoli im na zrozumienie potrzeb swojego lokalu w zakresie zmian, jakie muszą zostać przeprowadzone, by funkcjonował on w pełni poprawnie.

4 noże rewolucji, to cztery płaszczyzny wielokrotnie zaniedbywane lub nieodpowiednio prowadzone przez zarządzających lokalem, które przekładają się na zbyt małą ilość gości w restauracji – problem, na który - jako Audytor restauracyjny – Anna Dębska trafia najczęściej pracując nad zmianami w lokalach. Wystrój, załoga, menu oraz reklama – to zagadnienia, które zostaną w omówione w oparciu nie tylko o najnowsze trendy obowiązujące w restauracjach na świecie, ale też sprecyzowane według zaleceń dotyczących poprawnego funkcjonowania tego biznesu. Słuchacze dowiedzą się jak każde z tych zagadnień zrewolucjonizować w taki sposób, by przełożyło się to na zwiększenie ilości gości oraz zadowolenie z funkcjonowania restauracji, jako źródła dochodu. Końcowa część szkolenia zostanie przeznaczona na pytania, które w zakresie poprawnego funkcjonowania lokalu często padają w trakcie spotkań z Anną, a na które chętnie odpowiada i doradza zarządzającym restauracjami.

Szkolenie odbędzie się w dniu 2 czerwca o godzinie 13 w Hali Stulecia we Wrocławiu – SALA SEMINARYJNA SEKTOR B 1 PIETRO.

Szkolenie jest w pełni bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc wymaga wcześniejszej rejestracji oraz potwierdzenia uczestnictwa ze strony GdzieZjesc.info®

Na szkolenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja, której mogą Państwo dokonać klikając TUTAJ.